Dekoracje bez ograniczeń

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Istnieją dekoracje, które pozwalają eksponować walory przestrzeni publicznej przez cały rok, niezależnie od aktualnej pogody. Wiszące wieże kwiatowe imponująco wyglądają latem, a dzięki nakładkom są efektowne zimą i bez względu na warunki zawsze przykuwają wzrok!

wieże kwiatowe TerraŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Miasto, które posiada wiszące wieże kwiatowe, może sobie pozwolić na naturalną dekorację przez cały rok, również jesienią, a nawet zimą! Latem i wiosną popularne są najróżniejsze odmiany pelargonii, petunii lub surfinii, a po okresie ich kwitnienia sprawdzi się kapusta ozdobna lub inne zimozielone gatunki.

wieże kwiatowe TerraŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Gdy zima zawita już na dobre, dekoracje wcale nie muszą znikać z przestrzeni miejskiej – specjalnie zaprojektowane nakładki są w stanie przekształcić je w świąteczne dekoracje, oszczędzając tym samym nakład pracy, czasu i fundusze służb miejskich.

wieże kwiatoweŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

To rozwiązanie łączy w sobie wygodę użytkowania i ekonomię – w jednym produkcie zawarto możliwość stworzenia efektownej dekoracji w dwóch, skrajnie różnych okresach. Wiszące wieże kwiatowe latem i wiosną tworzą ukwiecone dekoracje, a w  okresie zimowym zmieniają się w kule z zielonego igliwia przypominając mieszkańcom, że wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.

Nakładki na wieże kwiatowe TerrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Co ważne, nakładka jest oparta na lekkiej konstrukcji ze stali, która w całości pokrywa konstrukcje kaskadowe, a jednocześnie chroni je przed wpływem opadów atmosferycznych. Nie stanowi przy tym żadnego zagrożenia dla przechodniów, którzy mogą bez najmniejszych obaw spacerować i podziwiać świąteczne dekoracje.

Nakładki na wieże kwiatowe TerrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

W toku świątecznych obowiązków warto zadbać o interesy miasta i mieszkańców. Nakładki na wiszące konstrukcje kwietnikowe minimalizują wydatki, gdyż pozwalają zagospodarować już istniejące dekoracje. Co więcej, jeśli miejska kasa odnotowała nadwyżkę budżetową, są dobrym pomysłem na jej efektywne spożytkowanie, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Pozwoli to przede wszystkim na zwiększenie atrakcyjności wizualnej lokalnych przestrzeni, ale też na skuteczniejsze zaplanowanie wydatkowania pieniędzy publicznych. To zaś jest świadectwem odpowiedzialności i rozsądku osób zarządzających środkami budżetowymi.

wieże kwiatowe TerraŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Korzystanie ze sprawdzonych, a zarazem funkcjonalnych i efektownych rozwiązań pozwoli zbudować pozytywny wizerunek włodarzy miejskich. To najlepsza inwestycja, której efekty będą widoczne przez wiele kolejnych lat, niezależnie od sezonu.

Nowe Miasteczko wieże kwiatowe TerraŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Kaskadowe konstrukcje kwietnikowe TerraŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Kaskadowe konstrukcje kwietnikowe TerraŹródło: www.wiezekwiatowe.pl


Cześć!
Bądź na bieżąco z naszymi treściami!
Chcesz być pierwszym, który dowie się o nowych wpisach na blogu? Zapisz się teraz, aby otrzymywać ekskluzywne powiadomienia! Pozdrawiamy,
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz