Dębno i wszystkie odcienie lata

Choć wydaje się, że szarości i jej odcienie są na wnętrzarskim „topie”, to jest jednak również wiele miejsca dla kolorów. Jednym z najlepszych pomysłów na nie jest przestrzeń miejska. Coraz częściej spotykane są donice XXL, kwietniki, modułowe ławki w najbardziej fantazyjnych kombinacjach i odcieniach – tak jak w Dębnie!

modułowe ławki miejskie TerraCityUmebluj swoje miasto! W najnowszym materiale zdradzamy wszystkie możliwości funkcjonalnych ławek kompatybilnych z kolorowymi donicami XXL. Pobierz i zainicjuj wielkie zmiany w swojej przestrzeni.

 

Dębno | źródło: www.terraform.pl

 

Już jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, jak kolorowo zapowiada się tegoroczne lato w Dębnie, mieście w województwie zachodniopomorskim. Wiosną na chodnikach pojawiły się bowiem nowe modułowe ławki oraz kolorowe donice XXL – wszystkie nawiązujące do barw symboli identyfikacyjnych miasta, czyli herbu i flagi.

Dębno | źródło: www.terraform.pl

 

Przejdź do tego wpisu – klik

Dębno | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

 

Warto jednak wspomnieć, iż do gamy wspomnianych dekoracji tego lata dołączyły również kolorowe wieże kwiatowe. Kwietniki obsadzone różową oraz czerwoną pelargonią ulokowano nieopodal pomnika Orła Białego, Plac Konstytucji 3 Maja. W analogiczny sposób ukwiecono znane już z wcześniejszego wpisu modułowe ławki miejskie, dzielące parking od powierzchni zarezerwowanej dla pieszych.

Dębno | źródło: www.terracity.pl

Centrum miasta stało się spójna wizualnie, a jednocześnie przyjazne mieszkańcom – zyskali oni miejsce do wypoczynku, w którym pojawił się element natury – tak potrzebny w zurbanizowanych przestrzeniach!

Dębno | źródło: www.terraform.pl, www.terracity.pl