Czas na Was!

Terra Flower Power

Do zakończenia głosowania w plebiscycie Terra Flower – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce pozostały trzy dni. To niewiele, ale w każdej chwili wszystko może się zmienić. Pora na Wasz udział!

Terra Flower Power

O tytuł Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce walczy 87 miejscowości z całego kraju – o 33 więcej w stosunku do zeszłorocznej edycji. Niemal równo miesiąc temu, bo 1 sierpnia, rozpoczęliśmy zbieranie zgłoszeń, które systematycznie umieszczaliśmy w naszej galerii w zakładce plebiscyt 2013. Kilka z fotografii przedstawimy poniżej:

Sulechówfot. UM Sulechów

Wiele fotografii zostało nadesłanych od osób prywatnych, co utwierdza nas w przekonaniu, że mieszkańcy polskich miast chcą kontaktu z naturą i dostrzegają jej rolę we współczesnym świecie – to właśnie dla nich staramy się, by było jej coraz więcej!

Zakopanefot. Ewa Stasik

Od 16 sierpnia trwa etap zbierania głosów. Z niemałym trudem wybraliśmy najlepsze spośród nadesłanych dla każdego miasta fotografii i umieściliśmy je w specjalnej aplikacji dostępnej na naszym profilu na portalu Facebook. Od tego momentu losy plebiscytu zależą tylko od Was: możecie okazać uznanie pięknemu ukwieceniu z własnej miejscowości, docenić starania sąsiada lub nawet zupełnie obcego miasta. Pamiętajcie jednak, że każdy użytkownik Facebooka ma do dyspozycji tylko jeden głos – wykorzystajcie go rozważnie!

Lubawafot. UM Lubawa

Gdy uznacie, że dana fotografia zasługuje na dodatkowe wparcie, zaproście do zabawy przyjaciół i wypromujcie naszą wspólną ideę, pomożecie tym samym własnemu miastu zyskać prestiż na skalę całego kraju!

Oświęcimfot. UM Oświęcim

Poza niezaprzeczalnym prestiżem Wasze miasto może zgarnąć atrakcyjne nagrody, na podróż do zwycięzcy czeka już kaskadowa konstrukcja kwietnikowe H2000, która może być dobrą podstawą do starań o wygraną w następnej edycji plebiscytu. Do kolejnego miasta wyruszy wytrzymała, duża donica miejska Extravase 100 marki Atech – równie przydatna podczas tworzenia kwiatowej aranżacji. Trzecie miejsce nagrodzimy bonem na warte 1000 zł zakupy produktów z oferty firmy Terra.

Zielona Górafot. UM Zielona Góra

Powoli możemy już dostrzec pretendentów do wygranej, obecnie ranking otwiera Łabiszyn, tuż za nim jest Przecław, a na trzecim miejscu znajduje się Wieluń. Tuż za nimi uplasował się Karczew oraz Gorzów – a o tym, które miasto zwycięży, przekonamy się już w najbliższy poniedziałek!

Łabiszynfot. Albin Łakomy

Przecławfot. UM Przecław

Wieluń Terra Flower Powerfot. Bartosz Skupień