Czas na kolejny plebiscyt!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

W poszukiwaniu jesienno-zimowych inspiracji firma Terra® rusza z nowym plebiscytem. Tytuł „Najpiękniejszych jesienno-zimowych wież kaskadowych Terra otrzyma 5 aranżacji ze zgłoszonych miast, które zgromadzą największą liczbę głosów.

wieże kwiatowe jesień51

Wszystkich fanów natury:  urzędników miejskich, architektów,  mieszkańców – zapraszamy do udziału w plebiscycie. Wystarczy wziąć aparat w rękę i wyjść do miasta w poszukiwaniu wież kaskadowych w jesienno-zimowym klimacie.

Jak wziąć udział w plebiscycie?

Wystarczy przesłać max. 5 zdjęć w formacie JPG. Fotografie powinny przedstawiać zastosowanie produktów firmy Terra® w przestrzeni miejskiej.

 Zgłoszenie należy przesłać na adres: foto@terra-pl.eu

W mailu należy podać: imię i nazwisko autora zdjęć oraz miejscowość, w której znajdują się wieże kwiatowe. Zgłoszenie będzie opublikowane na portalu terra-pl.eu w zakładce Klienci – https://www.terra-pl.eu/klienci/plebiscyt

Harmonogram plebiscytu

1. Plebiscyt rozpoczyna się 03.12.2012 r., a kończy 11.02.2013 r.

2. Zdjęcia należy przesyłać do 19.01.2013 r. do godz. 10.00.

3. Głosowanie na miasta rozpoczyna się 19.01.2013 r., a kończy się 8.02.2013 r. o godz. 17.00.

4. Wyniki Plebiscytu zostaną opublikowane do 11.02.2013 r. na stronie internetowej www.terra-pl.eu

Spośród nadesłanych zdjęć, dzięki użytkownikom portalu www.terra-pl.eu, którzy będą oddawać swoje głosy na dane miasto, zostanie wyłonionych 5 zwycięzców!

Tytuł „Najpiękniejszych jesienno-zimowych wież kaskadowych Terra otrzyma 5 aranżacji ze zgłoszonych miast, które zgromadzą największą liczbę głosów.

W ramach nagrody 10 osób, które zgłoszą swoje miasto do konkursu otrzyma kalendarz na rok 2013 ze zdjęciami ukwieconych miast. Co więcej, pięć zwycięskich miast, które zgromadzi największą liczbę głosów, otrzyma kupon rabatowy w wysokości 20% na wszystkie produkty firmy Terra®.

Przed wysłaniem zgłoszenia zapoznaj się z regulaminem.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz