Co zrobisz, gdy wyląduje latający talerz?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Kolorowy, okrągły, lekki i zawsze wywołuje niemałe poruszenie… To latający talerz czy duża donica miejska?

Donica miejska Plane Ring Lux nawiązuje swym kształtem do formy pokaźnej misy lub… latającego spodka. Niewysoki, ale rozległy pojemnik na rośliny daje tym samym maksimum miejsca na nasadzenie roślin – być może będą to niezwykle popularne nasadzenia inspirowane wiejskimi, kwietnymi łąkami? Polecamy!

plane ring lux design flower pot terraformpl

źródło: www.terraform.pl

Nietypowy kształt donicy wyróżnia ją spośród innych – poszerzony rant daje ogromne pole do popisu… w kwestiach marketingowych. To świetne miejsce na ekspozycję logotypu miasta bądź zabawnego sloganu – miasto nie musi być nudne. Bogata gama kolorów modelu Plane Ring Lux sprawia, że nie sposób przejść obok niego obojętnie – soczyście czerwony akcent w centrum skutecznie przełamie monotonię okolicy.

jarmark świętojański wrocław donice miejskie meble miejskie terraform wieże kwiatowe 21

Wrocław | źródło: www.terraform.pl

Co jeszcze łączy donicę Plane Ring Lux z latającym talerzem? Co prawda nie jest ona w stanie samodzielnie wznieść się w powietrze, jednak jej niska masa własna sprawia, że przemieszczanie pojemnika jest bezproblemowe.  Dni Miasta? Koncert pod otwartym niebem? Dzień Dziecka, a może inne imprezy? Przy tak uroczystych okazjach wystarczy przenieść donice w odpowiednie miejsce, robiąc niezbędną dla gości oraz infrastruktury przestrzeń. Miejsca publiczne dopasowują się więc do potrzeb mieszkańców – nigdy odwrotnie!

donica miejska plane ring lix terraform

źródło: www.terraform.pl

Ten latający talerz wymyka się konwencjom kina Sci-Fi. Lądując w miastach, nie przynosi ze sobą ani popłochu, ani zniszczenia. Wręcz przeciwnie – jego obecność w przestrzeniach publicznych to same plusy! Co więc zrobisz, gdy wyląduje? Najlepsze wyjście to skupienie na nim wzroku i delektowanie się pięknem naturalnych dodatków w samym centrum zabetonowanej, miejskiej dżungli…

 

 

Dodaj komentarz