Bombki w rozmiarze XXL

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Banalne i nudne dekoracje świąteczne to już przeszłość! Już z tym sezonem warto rozpocząć nową erę kreatywnego dekorowania przestrzeni publicznej – gigantyczne, połyskujące bombki z kolekcji TerraChristmas doskonale się do tego nadają.

TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Tradycyjny akcent

Ponadczasowy kształt bombki to ukłon w stronę dawnych świątecznych tradycji. Aranżując przestrzeń miejską, warto jednak wziąć pod uwagę skalę dekoracji. Niebotyczne rozmiary ozdób z kolekcji TerraChristmas sprawią, że dekoracja zostanie zauważona niezależnie od lokalizacji. Duże bombki to atrakcyjny element, który przemówi do wyobraźni i wspomnień każdego mieszkańca i wprowadzi go w radosny, świąteczny nastrój.

TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

W rozmiarze XXL

Tak duże bombki uatrakcyjnią każdą przestrzeń i zawsze pozostaną na pierwszym planie. Bez względu na to, czy znajdą się przed budynkami użyteczności publicznej, czy też może w pasażu ogromnej galerii handlowej, będą najbardziej atrakcyjnym elementem.

TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Wielkie możliwości

Możliwości dużych bombek z kolekcji TerraChristmas są tak ogromne, jak one same. Imponują już jako samodzielny element, a w połączeniu z nastrojowym oświetleniem stworzą naprawdę zachwycającą iluminację. Dekorację można dowolnie kreować: siedem rozmiarów i trzy kolory wykończenia pozwalają stworzyć wiele różnych kompozycji, a gdy ich powierzchnia zostanie pokryta połyskliwym brokatem, cała przestrzeń wprost zabłyśnie…

terrachristmas duże bombkiŹródło: www.terrachristmas.pl

Zbuduj moduł

Duże bombki mogą tworzyć klasyczne aranżacje: zawieszone ponad sklepieniem galerii handlowej lub foyer hotelu przypomną najbardziej lubiane świąteczne tradycje. Można pójść o krok dalej i powstawiać modułowe formacje na chodnikach, skwerach lub przed budynkami: czy gigantyczna piramida ułożona ze świątecznych bombek nie wygląda atrakcyjnie? Ostateczny wygląd dekoracji jest niczym nieograniczony i może być łatwo modyfikowany.

TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Zima im nie straszna

Zimowe warunki sprawiają, że zewnętrzne dekoracje muszą być szczególnie wytrzymałe. Duże bombki z kolekcji TerraChristmas są odporne na niskie temperatury i wszelkie zawirowania pogodowe. To gwarancja trwałości i pewność, że dekoracje nie stracą uroku przez wiele świątecznych sezonów. Solidne wykonanie nie oznacza jednak dużej masy – bombki są niezwykle lekkie, mogą więc być łatwo przenoszone i magazynowane.

terrachristmas duże bombkiŹródło: www.terrachristmas.pl

TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz