Bo duża rodzina to skarb!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
„Rodzina” donic Gianto może przypominać to, to co określane jest profesjonalnie „podstawową komórką społeczną”. Trzy modele o zbliżonych kształtach, podobnych funkcjach, jednak o zróżnicowanych gabarytach i nieco odmiennej powierzchowności. Łączy je również zdolność odmieniania każdej przestrzeni na lepsze – poznajmy się bliżej!

Ta nowoczesna „rodzina” nie poddaje się wobec niedogodności, skutecznie opiera się urazom i doskonale umie dopasować się do zmiennych okoliczności. Członkowie „familii Gianto” doskonale czują się w przestrzeni miejskiej – zaproś ich do swojego miasta, a zyskasz prawdziwy skarb!

Gianto Classic – tradycyjna forma zawsze na czasie

Jeden z najpopularniejszych modeli donic w Polsce to Gianto – pojemnik o zróżnicowanej wysokości, które harmonijnie dopasowują się do każdej lokacji. A jest z czego wybierać! Mniejsze donice świetnie sprawdzą się we wnętrzach – na przykład w budynkach użyteczności publicznej. Z kolei ich więksi „bracia” to sprawdzone rozwiązanie dla otwartych przestrzeni, w tym placów, rynków, deptaków czy skwerów.

wielkie donice Gianto wieże kwiatowe terra ukwiecenie miasta września 53

Września | źródło: www.terraform.pl

Znając zapotrzebowanie konkretnej przestrzeni, należy wybrać kolor wykończenia spośród 11 podstawowych propozycji i… dobrać rodzaj struktury. Co powiesz na miejską donicę fakturze kamienia lub stylowej stali corten – taką jak w Sztumie (więcej na ten temat w tym wpisie – klik)?

Gianto Sito – pojemnik i siedzisko

Gianto Sito to jeden z młodszych członków „rodziny donic” Gianto. Będący jedną z najświeższych propozycji pojemnik sprawdza się jako alternatywa klasycznych siedzisk – jego poszerzony rant staje się wygodnym miejscem o wypoczynku. Podobnie jak starszy odpowiednik, jest dostępny w bogatej gamie kolorów i faktur.

donica miejska gianto sito terraform

Zielona Góra | źródło: www.terraform.pl

Gianto Tablo – donica z funkcją stołu

To również młodszy, jednak nie najmniejszy z reprezentantów gamy donic Gianto. Liczący aż 120 centymetrów wysokości pojemnik został wyposażony w poszerzony rant, który w tym przypadku staje się solidnym stołem. Poza tym nie różni się wiele od reszty rodziny – również może występować w wielu kolorach i atrakcyjnych strukturach.

donice miejskie gianto tablo gainto sito terrafom (3)

Stadtgemeinde Leonding | źródło: www.terraform.pl

Donice z linii Gianto charakteryzują się wyjątkowo wysoką wytrzymałością. Wykonano je z polietylenu charakteryzującego się odpornością na urazy mechaniczne i wpływ warunków pogodowych. Szczególne walory pozwalają stosować donice przez wiele lat w miejscach takich jak ronda, skwery lub place.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz