Ależ menażeria! Wielka kura, rosły zając i pisanki XXL

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Tu nie ma miejsca dla skali mikro. Na miejskich placach sprawdzają się większe odpowiedniki tradycyjnych dekoracji, jakie znamy z domów. Wielka kura, rosły zając i pisanki XXL zagościły więc na pleszewskim rynku – sprawdźmy, jak minęła im tegoroczna Wielkanoc.

Wielkanocne dekoracje TerraEasterJuż jest! Najnowszy przewodnik po wielkanocnych dekoracjach miejskich. Przygotuj miasto na piękne święta, kliknij i pobierz bezpłatnie!

wielkanocne dekoracje pisanki miejskie pleszew terraeaster 25

Pleszew | źródło: www.terraeaster.com

Jak zaprezentowały się pisanki XXL w Pleszewie?

To już kolejne święta Wielkiej Nocy, które upływają w dość nietypowej atmosferze. Choć wiele aspektów życia uległo zmianie, to jednak na szczęście nadal możemy cieszyć się tym, co tworzy naszą tożsamość. Tradycyjne symbole należą właśnie do grona takich akcentów. Na miejskich placach nie brakuje więc lubianych wielkanocnych symboli – w Pleszewie mogliśmy podziwiać nie tylko ręczne prace najmłodszych mieszkańców, ale również dekoracje w skali makro, w tym pisanki XXL. Ta piękna kompozycja sprawiła, że przechodnie mogli choć na chwilę oderwać się od niespokojnej rzeczywistości.

wielkanocne dekoracje pisanki miejskie pleszew terraeaster 10

Pleszew | źródło: www.terraeaster.com

Nie tylko jajka! Tradycyjne inspiracje na rynku

W Pleszewie pojawiły się tradycyjne akcenty – kolorowe pisanki XXL, jednak to nie koniec atrakcji! Ich uzupełnieniem była rosła kura i bajecznie kolorowy zajączek. Ta niebanalna „menażeria” została zachowana w równie pokaźnej skali, dzięki czemu skutecznie przykuwała spojrzenia.

wielkanocne dekoracje pisanki miejskie pleszew terraeaster 14

Pleszew | źródło: www.terraeaster.com

Niebanalne kolorowe pisanki. XXL to gabaryt w sam raz dla miasta

Co sprawia, że pisanki XXL są tak dobrym rozwiązaniem dla przestrzeni publicznych? Przede wszystkim, co oczywiste, ich niebanalne rozmiary, które są adekwatne do potrzeb większych lokalizacji. Kolejną korzyścią są nasycone kolory, które ożywiają okolice nawet w momencie, gdy wiosenna aura nadal nieco się spóźnia… Co jeszcze zyskują miasta, które zdecydują się na wielkanocne dekoracje tego typu? Możliwość różnorakiej ekspozycji elementów – na rozmaitych stojakach, przez co jajka mogą trafić w dowolne miejsce. Wiele miast zdecydowało się dodatkowo na personalizację i naklejki według dowolnego projektu – ale o tym więcej w kolejnych wpisach!

wielkanocne dekoracje pisanki miejskie pleszew terraeaster 21

Pleszew | źródło: www.terraeaster.com

Zobacz więcej zdjęć, na których uwieczniliśmy między innymi pisanki XXL. Kliknij w miniaturę, by zobaczyć zdjęcie w pełnej rozdzielczości.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz