Plebiscyt
Adoptuj bukiet!

Adoptuj bukiet!

4 lipca 2014


image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Porzucone, jednak w takim miejscu, byś na pewno je dostrzegł, zabrał ze sobą i otoczył opieką. Czekają na to, byś stworzył im dom. Samotne bukiety znajdziesz w każdym zakątku Polski, a nawet świata!

samotny bukietŹródło: www.dreams4desires.com

samotny bukietŹródło: www.forumkwiatowe.pl

Światowa akcja o nazwie „Samotny bukiet” już po raz drugi dotarła do Polski. Na czym polega? Każdy, kto tylko chce może wykonać bukiet z dowolnych kwiatów, opatrzyć go stosowną karteczką i pozostawić w widocznym miejscu. Do dyspozycji jest cała przestrzeń miejska, w której przebywasz!

samotny bukietŹródło: www.fleuropean.com

samotny bukiet
Źródło: www.forumkwiatowe.pl

Twoje dzieło może czekać na ławce, na chodniku, parkowej alejce, parkingu – gdziekolwiek zechcesz. Ważne jest tylko, byś zaznaczyć miejsce pozostawienia bukietu na mapie, w ten sposób poinformujesz innych uczestników akcji, o tym, że czeka na nich drobny prezent. Możliwe, że za kilka chwil ktoś zupełnie obcy pochwali się znaleziskiem na tym samym portalu i przygarnie stworzoną przez Ciebie wiązankę.

samotny bukietŹródło: www.countrybaskets.co.uk

Cel akcji jest bardzo prosty – chodzi o to, by wywołać uśmiech na twarzy osoby, która znajdzie, a następnie podejmie się „adopcji” bukietu. Przedsięwzięcie pozwala obdarować zupełnie obcych sobie ludzi i podarować im odrobinę pozytywnych emocji, a najlepiej jest robić to właśnie poprzez kwiaty, które od zawsze są źródłem radości.

samotny bukietŹródło: www.burnettsboards.com

W samej tylko Polsce naliczyśmy obecnie kilkadziesiąt znaczników mówiących o tym, że gdzieś czeka samotny bukiet. Możliwe, że w rzeczywistości jest ich wiele więcej! Zachęcamy do rozglądania się – kwiatowa wiązanka może być przecież wszędzie. Zajrzyj na mapę, by ustalić, gdzie najbliżej ją znajdziesz.

samotny bukietŹródło: www.burnettsboards.com

Inspirowani, jeśli uda się Wam znaleźć samotny bukiet, koniecznie nadeślijcie nam jego zdjęcie – zachęcamy również do samodzielnego tworzenia drobnych wiązanek i oznaczania ich na mapie, od dostawania prezentów lepsze jest przecież tylko ich dawanie 🙂

samotny bukietŹródło: www.bobrzanie.pl

samotny bukietŹródło: www.fleuropean.com

« »

1 komentarz do wpisu “Adoptuj bukiet!”

Dodaj komentarz