1

9. plebiscyt Terra Flower Power rusza 1 lipca!

…już 1 lipca startuje dziewiąta edycja plebiscytu Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Jak co roku sami wybierzecie zwycięską miejscowość, do której powędrują cenne nagrody. Szykujemy upominki również dla autorów zgłoszeń-zdjęć.

Prowadzisz bloga na temat zieleni? Uznajesz się za pasjonata natury? Prowadzisz firmę z branży zieleni miejskiej lub małej architektury? A może jesteś architektem, który udziela się w „sieci”?
Dołącz do grona partnerów plebiscytu – zaprezentuj się tysiącom odbiorców w całej Polsce, by zdobyć nowych odbiorców i Klientów. Weź udział i skorzystaj z możliwości, jakie daje wieloletni, tak prestiżowy plebiscyt!
Skontaktuj się z nami – marketing@inspirowaninatura.pl

 

Już 1 lipca rusza dziewiąta edycja plebiscytu Terra Flower Power! Każdy chętny może zgłosić swoją miejscowość, a tym samym zawalczyć o nagrody dla niej, a także dla siebie. Aby to zrobić, wystarczy zrobić do 6 zdjęć ukwiecenia swojej okolicy i przesłać je do nas na adres: konkurs@terra-pl.eu.

 

 

Na bazie Waszych zgłoszeń stworzymy galerię uczestników, która powstanie w specjalnej zakładce na blogu Inspirowanych Naturą – www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt2020. W trosce o rzetelność głosowania postanowiliśmy, iż odbędzie się ono na naszym profilu na Facebooku (www.facebook.com/inspirowani). Zasada jest prosta: wystarczy kliknąć „like” pod konkretnym zdjęciem, reprezentującym miasto w Plebiscycie. Tegoroczne głosowanie rusza 1 sierpnia, trwa do 17 sierpnia.

 

W tym roku, jak zawsze przewidzieliśmy szereg atrakcyjnych nagród zarówno dla Najpiękniej Ukwieconych Miast, jak i autorów nadesłanych zdjęć. Zwycięskie miasto otrzyma konstrukcję kaskadową H2000 oraz gwarantowane miejsce na jednej z kart kalendarza miejskiego Terra na rok 2021 (zobacz poprzednie edycje wydawnictwa – klik). Drugie miasto zyska dużą donicę Gianto Sito (do wyboru również donica Tablo lub Plane Ring Lux) a trzecie – donicę Gianto 120 Classic. Nagrody główne przekazała nam firma Terra Group. Wszystkie zwycięskie miasta otrzymają nagrody wraz z pełnym ukwieceniem od firmy Ulińscy – partnera plebiscytu.

 

Inspirowane Naturą upominki dla autorów 10 najlepszych fotografii wręczymy po zakończeniu plebiscytu, a wybór zwycięzców powierzymy Kapitule Organizatora. Nagrody dla osób prywatnych – białe doniczki ziołowe Brussels Herbs Single przekazał nam sklep internetowy www.makeithome.pl.

W poprzedniej edycji plebiscytu Terra Flower Power w 2019 r. zwyciężył Śmigiel (1160 głosów), drugie miejsce zajęła Września (1071 głosów), a trzecie Grodzisk Mazowiecki (897 głosów). Czy zeszłoroczny rekord głosów zostanie pobity? Przekonamy się niebawem!

 

 

 

Zajrzyj na stronę plebiscytu, poznaj regulamin i znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt2020

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie tutaj – klik

Poznaj szczegóły zeszłorocznych zmagań w Plebiscycie – klik