10. plebiscyt Terra Flower Power rusza już w lipcu!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

To już tradycja – kolejny plebiscyt Terra Flower Power, w którym wraz Internautami wspólnie wybierzemy Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce, rusza już w lipcu!

terra flower power 2020

Przed nami emocjonujące wakacje – jak co roku, już od DEKADY wspólnie wybieramy Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Tegoroczna edycja będzie więc wyjątkowa i mamy nadzieje, że już we wrześniu będziemy mogli zakończyć ją ją kolejnymi rekordowymi podsumowaniami.

Zeszłoroczny zwycięzca plebiscytu Terra Flower Power: Bielsko-Biała

 

Zeszłoroczna edycja była niesamowicie emocjonująca, a zwycięzca: Bielsko-Biała, zachwyciła nas podwójnie – nie tylko wspaniałym ukwieceniem, ale również niesamowitym, dwudniowym świętem, jakie nastało w mieście z tej okazji. Z przyjemnością wzięliśmy udział w ciekawych koncertach i wydarzeniach, oczywiście mamy ochotę na jeszcze więcej!

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1004453616648698&id=290084914752242&__xts__%5B0%5D=68.ARCrMMHs2QfHymZqoAtV4CgzT8s24_06OfW0qnD9wUa0Mj0yN3AezyQUOIjPAJhZ7PrSYeOD5t10M64Ln2_kE9jMKDxIW-1k_MY6ZP1l2Axba5TEBlSbtKNb65t_fI23x9A42iWkwNh0XH05fq3Hzgh9SLK4AU5VXFDKnLZtwhjphyO21_cKRlZOEYUc7kJ9PdtBkUuBlNQwjWxIuwMlcw7NDRXpB7fvzdXwakWXZCm__JxoX1Xy01tvsjP8CfjuL26nPOUd7bP_IvXBKXfNk0ckFBEyLWoO

Co nowego w plebiscycie Terra Flower Power?

W tym roku planujemy wiele nowości! Wszystko po to, by najnowsza edycja, choć już dziesiąta, nadal zaskakiwała i niezmiennie nadal budziła takie same,  a nawet większe emocje. Zdradzimy jedynie, iż  na Najpiękniej Ukwiecone Miasto czekają nowe, jeszcze bardziej atrakcyjne nagrody, wyróżnimy również najbardziej kreatywnych mieszkańców. Szczegóły niebawem – pozostańcie czujni!

Najpiękniej Ukwiecone Miasto na Waszych zdjęciach

To, co niezmienne, to najważniejsza idea, jaka przyświeca konkursowi – wyróżnić i nagrodzić przestrzeń, w którą przywiązuje się dużą wagę do natury. Jak co roku nagrodzimy również samych mieszkańców, osoby, które wykażą się największą kreatywnością oraz przywiązaniem do swojej Małej Ojczyzny. Zachęcamy więc już teraz do gromadzenia fotograficznych ujęć Piękniej Ukwieconych zakątków, by już od początku lipca przesyłać je do nas, tym samym zgłaszając swoje miasta do walki o tytuł Najpiękniejszego! Głosowanie ponownie odbędzie się za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku i nie będzie wymagało pozostawiania żadnych danych osobowych. Niezmiennie miło nam będzie, gdy wesprzecie swojego miejskiego faworyta, udostępniając jego zdjęcia wraz z informacją o głosowaniu.

Czy Bielsko-Biała utrzyma pozycję lidera? Czy zaskoczy nas jeszcze bardziej imponującą kwiatową oprawą? A może w tym sezonie pojawi się silny konkurent? Gorące emocje inspirowane naturą są praktycznie za pasem – o wszystkim przekonamy się już w lipcu!

 

Poznaj szczegóły zeszłorocznych zmagań w Plebiscycie – klik


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz