Zmień image swojego hotelu

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Mądrzy ludzie mawiają, że „to nie szata zdobi człowieka”, ale w przypadku obiektów hotelowych zdaje się być zupełnie inaczej. Gość, któremu przyjdzie przebywać pośród sztampowych i mało urozmaiconych dekoracji, nie zapamięta wizyty dobrze. Złego wrażenia nie zdoła uratować nawet najlepszy mistrz kuchni. Tak samo na nic profesjonalna obsługa i lata doświadczenia. W najlepszym wypadku klient szybko puści wizytę w niepamięć. Znacznie gorzej wówczas, gdy jego mało pochlebna opinia ruszy w świat, by powrócić kiedyś ze zdwojoną siłą.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą

W zarządzaniu hotelem bardzo ważna jest odpowiednia organizacja wystroju wnętrz, bo w dużej mierze to właśnie wygląd staje się najważniejszym czynnikiem, jaki ostatecznie przesądza o pozostaniu w danym miejscu. Szukając klucza do sukcesu, warto rozważyć kilka propozycji. Wykonanie odpowiedniej aranżacji hotelu wcale nie wymaga ogromnych nakładów finansowych i całkowitej przebudowy budynku. Wystarczy kilka pomysłowych rozwiązań, które po wprowadzeniu w życie staną się prawdziwym wabikiem na gości. Zwróć uwagę na szczegóły, ponieważ to właśnie one przesądzają o awansie w rankingu najczęściej odwiedzanych miejsc.

duże donice
duże donice TerraForm

Źródło: archiwum Terra

Sukces to atrakcyjny wygląd i dobra lokalizacja

Najlepiej świadczącą o całym obiekcie wizytówką jest jego otoczenie. Zadbana okolica, pełna zieleni to coś, co zainteresuje niemal każdego odbiorcę, niezależnie od statusu społecznego i zawartości portfela. Opinia wyrobiona na podstawie tak zwanego „pierwszego wrażenia” jest najważniejsza, to właśnie ona przesądza o skorzystaniu z usług tego, a nie innego obiektu. Aby każdy gość został celnie trafiony strzałą Amora i zapałał niegasnącą miłością do naszego hotelu, trzeba się jednak nieco postarać.

Przecież co z oczu, to z serca!

Dekoracja podjazdu nowoczesnymi donicami miejskimi nie pozwoli go przegapić. Współczesny, zabiegany człowiek po prostu pragnie kontaktu z roślinnością i szeroko pojmowaną zielenią. To prawdziwa ulga dla oczu i dla duszy, a jak wiadomo, to ten właśnie kolor najbardziej pomaga się zrelaksować. Umożliwiając gościom krótki chociaż powrót na łono natury, buduje się rosnące uznanie, które w niedługim czasie zaowocuje zwiększonymi zyskami.

podświetlane donice
duże donice TerraForm

Źródło: archiwum Terra

Eleganckie, duże donice z kolekcji TerraForm to również sposób na niecodzienne wypełnienie przestrzeni wewnątrz samego hotelu: wymieńmy chociaż hole, długie korytarze, czy też niezwykle modne ostatnio patio. Pomysłowy projekt dużych donic pozwala dowolnie eksperymentować z ich położeniem i kolorystyką. Ze względu na zastosowanie wytrzymałych materiałów, mogą zdobić przestrzeń przez cały rok, niezależnie od panujących warunków pogodowych. Martwisz się, że nie tylko gościom przypadną do gustu takie donice? Bez obaw, są one na tyle duże, aby skutecznie zniechęcić każdego potencjalnego złodzieja. Ich duża wytrzymałość sprawia też, że nie straszne im uszkodzenia mechaniczne.

Funkcjonalność ma znaczenie

Projektując układ dużych donic warto zastanowić się nad gatunkiem dobranych roślin. Jednakże, nic nie stoi na przeszkodzie, aby delikatniejsze okazy przenieść do wnętrza, gdyby temperatura okazała się mniej sprzyjająca. W ten prosty sposób, duże donice TerraForm mogą stać się sposobem na całoroczne przechowanie dowolnych roślin. Ze względu na to, że pojemniki są mobilne, nie ma problemu, aby zmieniać ich położenie zależnie od upodobań.
Ale donice nie muszą koniecznie zawierać roślin!

Tym bardziej, jeśli zdecydujemy się na dobór podświetlanych donicy TerraForm z kolekcji Light – a w nich… twórczy umysł już pewnie wie, że ciekawym pomysłem byłoby wypełnienie donicy pomarańczami, jabłkami, mandarynkami, gruszkami, kawą, materiałami reklamowymi… W ten prosty sposób można w niekonwencjonalnej formie zaaranżować nowoczesny hol hotelowy, restaurację czy Spa.

donice3
duże donice TerraForm

Źródło: archiwum Terra

Ogrom możliwości wyboru donic i ich zastosowania daje niezliczoną wręcz ilość opcji, które trudno by było powielić. Niezliczone kształty, mnogość kolorów, ciekawe formy, faktury, jakich nikt nie spodziewałby się w przypadku takich elementów – pozwolą skutecznie zaskoczyć…. Odpowiednio dobrane staną się nie tylko elegancką ozdobą, ale i skutecznym wabikiem na nowych odwiedzających.

autor: Natalia Zalopana, Terra

Dodaj komentarz