Zimowa aranżacja miasta – zobacz, jakie to łatwe!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Zimowa aranżacja miasta to często nie lada wyzwanie. Wydawać by się mogło, że trudno jest znaleźć produkty, które idealnie sprawdzą się w naszych polskich, zimowych warunkach. Istnieje jednak idealne rozwiązanie, dzięki któremu „funkcjonalnie” wcale nie musi oznaczać nudno!

Ponieważ polska zima od dawna płata nam pogodowe figle, warto przygotować się na każdą ewentualność. Idealnie sprawdzą się więc donice wykonane z betonu syntetycznego lub polietylenu. Zimowa aranżacja miasta wymaga również, aby dekoracje były odporne na zdarzające się w styczniu mrozy, silne wiatry, czy nawet ulewne deszcze.

donice miejskie z polimerobetonu (3)Źródło: www.terraform.pl

Polimerobeton to niezwykle solidny materiał, dzięki któremu miejskie donice będą nie tylko długowieczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Bez żadnego problemu przetrwają każdą pogodę – nie „zestarzeją się”, nie odprysną i przede wszystkim – nie nasiąkną wilgocią z deszczu i śniegu, dzięki czemu cieszyć będą nasze oczy nawet kilka zimowych sezonów. W Świnoujściu prostokątne pojemniki Intel wykonane z tego materiału zdobią plac już kolejny rok, nie tracąc przy tym estetycznego wyglądu – również zimą i jesienią.

Donice TerraForm na jesieńŹródło: www.terraform.pl

Niska masa własna, żywe kolory, a do tego odporność na zimowe warunki? Połączenie tych trzech elementów jest możliwe. Wystarczy, że miejskie dekoracje zostaną wykonane z udoskonalonej odmiany plastiku – polietylenu. Wykonane z niego donice mogą przybrać dowolny kolor, co idealnie ożywi i upiększy teren, na jakim zostaną ustawione. Pojemniki z polietylenu są jednak przede wszystkim wodoodporne i trwałe, a przy tym zadziwiają wręcz swoją lekkością i łatwością w utrzymaniu. Dowód? Zimowa aranżacja miasta z donicą Plane Ring oraz Gianto w rolach głównych, jaka trafiła na myśliborski plac!

donice miejskie z polimerobetonu (4)Źródło: www.terraform.pl

Warto pamiętać, że jesienno-zimowy krajobraz miejski z łatwością można ożywić dodatkami w postaci oryginalnych, kolorowych donic. To dopiero początek sezonu, a śnieżne zawieje jeszcze nie raz dadzą się nam we znaki – ten monotonny krajobraz nie będzie uciążliwy, gdy zostanie urozmaicony soczystymi barwami. Zima wcale nie musi być „zła”!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz