Zielony sposób na promocję

Skuteczna promocja? Tylko w ciekawej lokalizacji, bez skomplikowanych przygotowań, niebanalna, mobilna. Pozytywny wizerunek? Tylko poprzez naturę i przyjazne rozwiązania. Oba te aspekty można sprawnie połączyć, osiągając prawdziwy sukces w biznesie. Tajemnica sukcesu to żywe ściany Terrawall.

poznań design days inspirowani nunoni terra (10)Źródło: www.terrawall.pl

Zdobądź zainteresowanie

Obustronna ściana z żywych roślin czy może baner reklamowy wzbogacony zieloną dekoracją? Sam wybierz, która opcja Terrawall jest najbardziej odpowiednia. Ze względu na możliwość dowolnego komponowania dekoracji pomysły na reklamę przestają być w jakikolwiek sposób ograniczone. Na powierzchni ściany umieść dowolny przekaz promocyjny i wzbogać go roślinnym elementem – trudno o lepszy sposób na pozyskanie klientów.

 Wyróżnij się

Podstawa udanej promocji to wyróżnienie się na tle konkurencji. A może po prostu… nieco ją przysłonić? Żywe ściany Terrawall dostępne są w wielu rozmiarach i mogą być zestawiane w dowolnych kompozycjach: pojedynczo, grupami i w zróżnicowanym układzie. W zależności od modelu zielona ściana Terrawall może pomieścić od 4 aż do 336 donic. Zróżnicowanie kolorów kwiatów to kolejny pomysł na atrakcyjną dekorację i przekaz reklamowy sięgający nawet dwóch metrów! Tego nie da się przeoczyć.

żywe ściany terrawal (1)Źródło: www.terrawall.pl

Nie przemęczaj się!

Od dekoracji eksponowanych podczas eventów, targów bądź imprez na otwartym powietrzu wymaga się przede wszystkim łatwej obsługi i bezproblemowej konserwacji. Żywe ściany Terrawal najlepiej spełniają ten warunek: wewnątrz konstrukcji ukryto w pełni zautomatyzowany system podlewania z pojemnym zbiornikiem wodnym. To przemyślane rozwiązanie sprawia, że dostarczenie wody do całej, największej nawet dekoracji odbywa się łatwo i szybko, a co najważniejsze: nie ma potrzeby stałego doglądania roślin – zawsze będą w doskonałej kondycji.

poznań design days inspirowani nunoni terra (7)Źródło: www.terrawall.pl

Zazieleń dowolną przestrzeń

Żywa ściana to dobry pomysł na stworzenie przegrody, która spełni swoje podstawowe zadanie, ale przy tym nie stworzy wrażenia przytłaczającego ograniczenia. Przestrzeń jest wydzielona, jednak nadal przyjazna dla przebywających w niej osób. Za pomocą Terrawall można w łatwy sposób wprowadzić znaczną ilość roślin również w miejsca pozbawione natury. Dzięki niewielkim, ale solidnym kółkom, nawet znacznie obciążona donicami konstrukcja, może być łatwo ulokowana w dowolnym miejscu – tak jak podczas 8.Nocy z Designem we Wrocławiu czy Poznań Design Days, gdzie swoim atrakcyjnym wyglądem przyciągnęła setki miłośników wzornictwa do sferycznej kopuły na Placu Wolności.