Włoskie wakacje

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

To już półmetek wakacji, dlatego warto wybrać się w inspirującą podróż w najbardziej stylowe miejsce na globie. Włosi znani są z nietuzinkowego podejścia do mody i skutecznie kreują trendy.

włoska donica Flora terraform.plŹródło: www.terraform.pl

To właśnie ze słonecznej Italii pochodzą najciekawsze donice kwiatowe, których forma i zastosowanie wychodzi daleko poza utarte schematy. A to tylko początek niezwykłej podróży…

Let’s Slide

Zabawmy się formą! Donice kwiatowe od zawsze miały kształt zwykłego pojemnika: bywały okrągłe lub prostokątne, jednak designerzy Slide dowiedli, że równie dobrze mogą przybrać postać koła zębatego, kamiennej rzeźby, serca lub bambusowych pędów.

donica-Bamboo-TerraForm.plŹródło: www.terraform.pl

Nie tylko forma, ale również zastosowanie dekoracji wyróżnia je na tle klasycznych odpowiedników: podświetlane donice mogą z powodzeniem stać się niebanalną podłogową lampą, a jednocześnie pojemnikiem – w sam raz do modnego wnętrza lub stylowego ogrodu. Tu nie ma ograniczeń, ponieważ coś, co w jednej chwili jest donicą, szybko może zmienić się w siedzisko lub stół: przewróć Gear, by nadać mu zupełnie nowe zastosowania – wiesz już jakie?

donica Gear TerraForm.pl_Źródło: www.terraform.pl

Made in Italy

…czyli wykonano we Włoszech. Niezależnie od miejsca, w którym widnieje taka informacja, zawsze oznacza ona produkt najwyższej jakości, wykonany zgodnie z obowiązującymi we wzornictwie trendami. Nie inaczej jest w przypadku donic marki TeraPlast – fantazyjne formy pojemników skutecznie przykuwają uwagę, a solidne wykonanie sprawia, że to zainteresowanie nie gaśnie przez długie lata.

donica new york teraplastŹródło: www.terraform.pl

Designerzy Slide inspirują się podróżami i słynnymi motywami architektonicznymi – donica New York, Venezia lub Roma pozwalają wprowadzić styl najsłynniejszych miejsc na świecie do każdego wnętrza lub ogrodu. Włosi rzucili wyzwanie utartym schematom – czy donica może być stołem? Tworząc A-Malo dowiedli, że tak!

Ruda Śląska
Autor: GKiOŚ Ruda Śląska

podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Więcej niż…

…doniczka. To myśl przewodnia, która przyświeca designerom tworzącym dla włoskiej grupy Deroma. Tworzone przez nich pojemniki na rośliny mogą być jednocześnie lampami, ściankami działowymi, a nawet wiszącą dekoracją ścian. Tu nie ma miejsca na nudę! Zamiast klasycznej, gładkiej faktury – przypominająca naturalny kryształ donica Cripton.

donice Deroma Cripton terraform (3)Źródło: www.terraform.pl

Designerzy Deromy nie ograniczają wyobraźni klientów i nie tworzą ostatecznych rozwiązań: donica modułowa Tuttisuperterra pozwala budować dowolne kompozycje: zarówno wysokie ściany, jak i ogrodzenia o zróżnicowanych kształtach. Pojemniki na kwiaty nie są również dedykowane tylko do jednego pomieszczenia: koła, w które wyposażono donicę Junior to nie tylko zabawna ozdoba, ale również możliwość dowolnego przenoszenia pojemnika. Natura zamiast telewizora? Nic trudnego, donica TV przypomina kształtem klasyczny ekran, a nawet może zostać podświetlona, jednak zamiast nudnego programu – kwiaty i liście!

donice teracrea makeithomeŹródło: www.makeithome.pl

tv terraformŹródło: www.makeithome.pl

podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

włoska donica Flora terraform.plŹródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz