Wielkanoc w stylu nuno’ni

Luty 9, 2016

Wielkanoc już wkrótce, a Ty chciałbyś, by tegoroczna była inna niż wszystkie? Nużą Cię tradycyjne dekoracje? Zrezygnuj ze znanych Ci pomysłów: banalnych pisanek, bazi i cukrowych baranków – postaw na nowości od nuno’ni, które w ciekawy rozświetlą tegoroczne święta Wielkiej Nocy.

terra ozdoby wielkanocne nunoniŹródło: www.nunoni.pl

Obowiązkowe miejsce w kanonie wielkanocnych dekoracji nie oznacza, że jajko zawsze musi być tylko kolejną pisanką albo elementem śniadaniowego menu. Dlaczego nie mogłoby stać się… lampą? Postaw na niekonwencjonalne pomysły: lampa Egg od Nuno’ni to symbol Wielkanocy, a zarazem źródło światła. Nie daj się zwieść pozorom: kształt i barwa zwykłego jajka to tylko złudzenie… umieść wewnątrz żarówkę RGB i ciesz tysiącami najróżniejszych kolorów podświetlenia – to coś więcej niż tylko pisanka…

lampy Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl

Modne lampy to powiew nowości pośród tradycyjnych wielkanocnych dekoracji, i to bez rezygnowania z klasycznych akcentów. Egg lub podświetlana kula – Moon to przykuwające spojrzenia źródła światła, jak i ciekawe ozdoby wnętrza. Ich uniwersalna forma i wysoka wytrzymałość sprawia, że stają się ciekawą propozycją także poza okresem Wielkanocy.

lampy Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl

Designerskie lampy Moon wyposażone w akumulator, jego naładowanie trwa zaledwie 4 godziny, a pozwala cieszyć się światłem przez 8 godzin! Lampa może trafić do dowolnego miejsca, a jej kontrola odbywa się za pomocą pilota zdalnego starowania . Co więcej, znajdująca się wewnątrz oszczędna LED-owa żarówka pozwala aż o 90% zmniejszyć pobór energii przy równie jasnym, co w przypadku klasycznej żarówki świetle.

lampy Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl

Odejście od tradycyjnych form oświetlenia na rzecz oryginalnych i nietypowych kształtów staje się coraz popularniejsze. Uwolnij kreatywność i zaaranżuj niebanalne oświetlenie dokładnie tam, gdzie zechcesz!

lampy Nuno'ni (2)Źródło: www.nunoni.pl

Nuno'ni (8)Źródło: www.nunoni.pl

Nuno'ni (6)Źródło: www.nunoni.pl

Print Friendly, PDF & Email
Kwiaty w sercu, serce w kwiatach…
Słoneczne dodatki do wnętrz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis
Poprzedni wpis
Centra ogrodnicze, jak i kwiaciarnie kuszą bogatą ofertą najróżniejszych roślin. Jest w czym wybierać! Tylko jak wybrać, by nie żałować?…