Terra Flower Power – pierwszy tydzień głosowania za nami!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Niemal sto miast z całej Polski walczy o tytuł najpiękniej ukwieconego i cenne nagrody. Po pierwszych siedmiu dniach powoli wyłania się faworyt zmagań, jednak ostateczny wynik nadal jest w rękach internautów!

^9E2443A57C7D702B4BAD10FD8CD05E608B059DBB2ED337DD10^pimgpsh_fullsize_distr

Od 3 sierpnia trwa drugi etap plebiscytu Terra Flower Power – najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce. Po tym, jak do zmagań zgłosiło się niemal 100 miast, rywalizacja przeniosła się na portal Facebook, gdzie uruchomiliśmy specjalną aplikację umożliwiającą głosowanie. Za pośrednictwem serwisu każdy użytkownik może wesprzeć swojego faworyta – ale tylko jednym głosem!

nagrody

Na pierwszą trójkę czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, a zwycięzca dodatkowo zostanie uhonorowany prezentacją na jednej z kart miejskiego kalendarza Terra na rok 2016, który rozpowszechniony zostanie w niemal wszystkich jednostkach administracyjnych na terenie Polski.

miasto kalendarz

Przypominamy, że udział w zabawie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami: dane osobowe uczestników nie są gromadzone ani przetwarzane w celach marketingowych ani sprzedażowych.

kalendarium

A jak wyglądają konkursowe zmagania? Już od pierwszych chwil głosowania Pabianice niepodzielnie rządzą w plebiscytowej stawce. Walka o drugie miejsce jest jednak bardziej zacięta, a tuż poza głównym podium toczy się naprawdę trudny bój – to dopiero pierwszy z trzech tygodni etapu głosowania, więc wszystko może się zmienić!

Aktualna stawka przedstawia się następująco:

Miejsce 1 – Pabianice: 261 głosów

Pabianice
fot. Angelika Gortat

Miejsce 2 – Giżycko: 150 głosów

Giżycko
fot. UM Giżycko

Miejsce 3 – Rypin: 122 głosy

Rypin
Fot. UM Rypin

Prezentację uczestników można oglądać w galerii konkursowej na blogu w zakładce plebiscyt 2015, a na portalu Facebook codziennie przedstawianych jest kilka wybranych miast wraz z najświeższymi wieściami na temat konkursowej stawki.

Etap głosowania rozpoczął się 3 i zakończy 24 sierpnia. Wyniki oficjalnie ogłosimy już następnego dnia o godzinie 10:00. Zachęcamy do głosowania – udowodnijcie, że to właśnie Wasze Miasto jest najpiękniejsze i zasługuje na cenne nagrody!

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji umożliwiającej głosowanie.

Kliknij tutaj, by zobaczyć, jak głosować w plebiscycie.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2014.

Szczegóły tegorocznego plebiscytu znajdziesz w regulaminie.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz