Stwórz własną galerię sztuki!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Kto nie lubi otaczać się pięknymi rzeczami? Eleganckie meble czy wymyślne lampy zajęły pewne miejsce w naszych wnętrzach. Wykorzystując donice kwiatowe o fantazyjnych formach, można urozmaicić domową kolekcję o kolejne dzieła ludzkiej kreatywności – puść wodze wyobraźni i skomponuj swoją prywatną galerię sztuki!

donica new york teraplastŹródło: www.terraform.pl

Światowe inspiracje

Jedno wnętrze, ten sam ogród, a w nim architektura z najpiękniejszych zakątków globu. Jak to możliwe? Kontakt z charakterystycznymi budowlami jest możliwy nawet bez opuszczania własnych „4 ścian”. Tworząc donice z kolekcji TerraForm inspirowano się właśnie formą słynnych budynków, stąd oryginalna forma modeli: Venezia, Roma oraz New York. Niebanalne kształty pokochają nie tylko miłośnicy dalekich podróży, ale również osoby ceniące niebanalne rozwiązania we wzornictwie. Te pokaźnych rozmiarów donice odmieniają swoje otoczenie, nadając mu międzynarodowego szyku. Cenisz egzotykę? Wybierając model Africa, łatwo i szybko zaprosisz do przestrzeni nutkę upalnych klimatów i przygody…

roma_teraplastŹródło: www.terraform.pl

Niezwykła codzienność

Czy koło zębate może być dekoracją? Smukły pęd bambusa lub kwiat tulipana jako główna ozdoba wnętrza? A może kamień będący źródłem zachwytów? To łatwe pod warunkiem, że ich forma zostanie wykorzystana jako inspiracja do dekoracji pomieszczeń i ogrodów. Donica pełna roślin o kształcie koła zębatego w rozmiarze XXL skutecznie przykuwa spojrzenia ze względu na swoją niekonwencjonalność.

donica Gear TerraForm.pl_Źródło: www.terraform.pl

Pełen roślin pojemnik inspirowany bambusem stanie się intrygującą dekoracją, a nawet ścianką działową! Kamień to również wspaniały początek niezwykłej ozdoby – donica Secret inspirowana nieregularną formą skały to minimalistyczna, a co za tym idzie najmodniejsza recepta na atrakcyjną kompozycję. „Zwyczajna” forma również może być wyzwaniem dla duszy artysty: wystarczy pokryć jednolitą powierzchnię wybranym obrazem – tak jak model Gianto!

donice gianto nunoni (1)Źródło: www.terraform.pl

W pełni blasku

Każde wnętrze może stać się galerią sztuki w miniaturze. Wybierając dodatki o odpowiednich formach, można je nie tylko ciekawie zaaranżować, ale również nadać mu światowego szyku, a nawet… rozświetlić. Podświetlane donice zachwycają swoimi oryginalnymi kształtami za dnia, jednak nocą stają się jeszcze bardziej intrygujące.

podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

Ukryty wewnątrz moduł pozwala generować delikatne światło, które dodatkowo podkreśla i wydobywa formę pojemników, a także ich najbliższego otoczenia. Zarówno pomieszczenia, jak i ogrody czy inne otwarte przestrzenie mogą więc z łatwością rozbłysnąć artystyczną formą i światłem – wystarczy zaprosić do nich donice o niezwykłych możliwościach…

podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

 

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz