Renifer, słodkości i masa prezentów

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Jak zaaranżować miasto na zimę? Jak spełnić oczekiwania zarówno młodych, jak i nieco starszych mieszkańców? Aby nie zawieść tęskniących za magią świąt osób, warto podarować im coś naprawdę uniwersalnego, a jednocześnie pozwalającego na nutkę oryginalności: tradycyjne dekoracje w kształcie renifera lub słodkiej cukrowej laski!

swiateczne-ozdoby-dla-miast-terrachristmas-17Źródło: www.terrachristmas.pl

Tradycyjne ozdoby bożonarodzeniowe, szczególnie te nawiązujące do zaprzęgu świętego Mikołaja, to strzał w dziesiątkę, i to niezależnie od charakteru aranżowanej przestrzeni. Tym, co budzi szczególnie miłe skojarzenia, jest renifer Rudolf – warto wprowadzić dekorację w kształcie smukłego zwierzęcia w galeriach handlowych, prywatnych ogrodach, czy na miejskim placu – tak jak w Miliczu.

Renifer Rudolf to jedna z wielu propozycji dostępnych w ramach świątecznej kolekcji TerraChristmas. Poza estetyczną, smukła formą dekoracji, warto również docenić jej funkcjonalność: Rudolf dostępny jest w dwóch wariantach: stojącej, sprawiającej wrażenie oczekiwania na przybycie samego Świętego lub podwieszanej, która pozwala stworzyć magiczną dekorację w zamkniętych przestrzeniach. Zaprzęg reniferów unoszący się ponad głowami klientów galerii handlowej to świetny pomysł!

tradycyjne dekoracje terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Wielu z nas wręcz nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez piernika czy innych przysmaków. Wyczekiwanie na przysmaki można osłodzić: tradycyjne dekoracje miejskie w kształcie kolorowych cukrowych lasek Candy Cane wyglądają tak smakowicie, że nie da się minąć ich obojętnie. Słodkości nigdy dość, dlatego warto zestawić ze sobą kilka dekoracji, by stworzyć krainę świąt Bożego Narodzenia, wystarczy zawiesić je na stalowej lince… Efekt? Ślinka cieknie!

dekoracje tradycyjne terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Tradycyjne bożonarodzeniowe dekoracje charakteryzują się przepychem. Zarówno Renifer Rudolf, jak i cukrowe laski Candy Cane najlepiej wyglądają w większych aranżacjach. Zasada jest prosta, im bardziej bogata kompozycja, tym radośniejsza i kolorowa staje się przestrzeń.

swiateczne-ozdoby-dla-miast-terrachristmas-35Źródło: www.terrachristmas.pl

Sukces aranżacji z wykorzystaniem tradycyjnych ozdób TerraChristmas przejawia się nie tylko w imponującym efekcie wizualnym, ale również możliwości ekspresowego jej stworzenia. Wszystkie dekoracje wykonane są z fiberglassu, wobec czego są niezwykle lekkie, a ich ustawienie w docelowym miejscu jest banalnie łatwe i nie wymaga angażowania ciężkiego sprzętu. Montaż jest bezproblemowy niezależnie od otoczenia: ponad głowami przechodniów, tuż przed domem… a może masz własny pomysł?

dekoracje tradycyjne terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Tradycyjne dekoracje TerraChristmas to rozwiązania dedykowane także dla otwartych przestrzeni, wobec czego są one przygotowane na wszelkie związane z tym niedogodności. Co ważne, Renifer Rudolf posiada opcję montażu do podłoża, dzięki czemu niemożliwe staje się jego usunięcie z miejsca przeznaczenia. Odporność na uszkodzenia mechaniczne, wahania temperatur czy silne opady, to kolejne warte dostrzeżenia atuty.

swiateczne-ozdoby-dla-miast-terrachristmas-8Źródło: www.terrachristmas.pl

Słodka cukrowa laska Cany Cane oraz Renifer Rudolf to tylko niewielki fragment obszernej kolekcji świątecznych ozdób TerraChristmas. Wielki kolorowy prezent, but Mikołaja, sanie, czy figura samego Świętego – jest w czym wybierać! Różne kształty, odmienne rozmiary i kolory, jednak jest coś, co łączy wszystkie dekoracje: pomagają stworzyć szczególny nastrój i nie poddają się kapryśnej zimowej aurze – święta z tradycyjnymi dekoracjami będą naprawdę udane!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz