Poznaj Miejskie Historie

Miejskie Historie

Miejskie Historie to cykl promujący polskie miejscowości. Piękne krajobrazy, legendy, niepowtarzalne miejsca i nietypowe informacje… to chcemy zawrzeć w serii fotografii, filmów oraz artykułów. Zaproś nas do swojego Miasta – chętnie o nim napiszemy!

Miejskie Historie

Tym co wyróżnia Miejskie Historie jest to, że nie są zbiorem suchych faktów – to opowieści burmistrzów i osób, które dbają, aby przestrzeń publiczna była coraz piękniejsza każdego dnia. Nie zabraknie ciekawostek turystycznych, których nie znajdziesz w zwykłych przewodnikach.

Nasz cykl tworzymy po to, by pokazać piękno Polski i podkreślić największe atuty naszych miast. Podczas powstawania treści polegamy na wskazówkach władz danej miejscowości, a przed publikacją materiałów przesyłamy je celem autoryzacji, tak by całość była rzetelna.

Wykonanie projektu jest całkowicie bezpłatne, najlepszą zapłatą dla nas jest wykorzystanie ich w promocji danego Miasta.

Co zawierają Miejskie Historie?

  • film w wysokiej rozdzielczości wykonany kamerą GoPro z lotu ptaka. Te niezwykłe kadry najlepiej pokażą, że Twoje Miasto jest naprawdę piękne!
  • pakiet zdjęć prezentujących ukwiecenie, zabytki i inne walory Twojego Miasta. Dołożymy wszelkich starań, by ukazać wszystkie jego walory.
  • broszurę, w której przedstawimy ciekawostki i najistotniejsze informacje, tak by każdy mógł dokładnie poznać Twoje Miasto.
  • dodatkowo stworzymy na naszym blogu wpis dedykowany Twojemu Miastu. Aby jego treść dotarła do wielu odbiorców, informację o artykule zamieścimy również na profilu na Facebooku.

Zobacz film promujący cykl „Miejskie Historie” stworzony przez inspirowaninatura.pl we współpracy z firmą Terra Group. Jeśli chcesz, abyśmy stworzyli podobny materiał pokazujący Twoje miasto – skontaktuj się z nami: marketing@inspirowaninatura.pl

Poznaj dotychczasowe historie: