Pomysł na… świecące donice

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
To świeży trend, który stopniowo zadomawia się w polskich wnętrzach, a nawet otwartych przestrzeniach. Donice na kwiaty z funkcją podświetlenia sprawdzają się w wielu rolach: od klasycznej, poprzez pojemnik na drobiazgi, aż po lampę podłogową czy… cokolwiek tylko zechcesz.

Donice Podświetlane ricola nunoni TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Czy leci z nami pilot?

Niektóre decyzje są łatwe, inne wymagająca nieco więcej przemyśleń. Ta nie sprawia problemu, ponieważ nowoczesne donice bardzo łatwo dopasować do stylu życia i potrzeb: dla osób wymagających mobilności: model z modułem RGB oraz pilotem zdalnej obsługi. Wystarczy zaledwie kilka godzin ładowania akumulatora, by móc cieszyć się nawet 8 godzinami nieprzerwanego światła.

lampy Nuno'ni (1)Źródło: www.terraform.pl

Dla tych, którzy chcą mieć stałą możliwość oświetlenia wnętrza, stworzono model z modułem RGB E27 zasilany poprzez klasyczny przewód. To doskonała propozycja dla osób, które sporadycznie zmieniają aranżację otoczenia. Nie ma potrzeby pamiętania o ładowaniu akumulatora, ponieważ lampa podłączona do źródła prądu zawsze będzie świecić.

Dekoracja balkonu ElhoŹródło: www.terraform.pl

Życie jest proste!

Od czerwieni, poprzez zieleń, żółć, błękit, fiolet… Pulsujące, statyczne, ciepłe lub zimne. Wybranie swojego ulubionego koloru bywa trudne, ale tylko ze względu na ogrom możliwości. Wysoki komfort użytkowania poprzez pilota pozwala zmieniać barwę otoczenia nawet z odległości 15 metrów. Konserwacja? Żaden problem – wystarczy przetrzeć powierzchnię pojemnika ściereczką nasączoną wodą z mydłem.

donica Bassano Light Terraform.plŹródło: www.terraform.pl

Nie tylko dla kwiatów

Pojemnik na napoje, niebanalny stół czy bardzo oryginalna lampa? To tylko trzy spośród wielu pomysłów na świecące donice. Wybór ostatecznej formy nie jest niczym ograniczony… W zależności od potrzeb można szybko zmienić przeznaczenie pojemnika – jest na tyle lekki, by móc łatwo przenieść go, a jednocześnie pomieści sporo dowolnych drobiazgów.

donica świecąca x-pot slideŹródło: www.terraform.pl

Oko na eko

Materiał, z którego wykonane są podświetlane donice to polietylen. Właściwości tego nowoczesnego tworzywa pozwalają nie tylko na produkcję z recyklingu, czyli w poszanowaniu dla natury, ale również zapewnienie szeregu udogodnień dla przyszłego użytkownika, spośród których warto wspomnieć szczególnie wytrzymałą powierzchnię: donica nie odkształci się ani nie pęknie nawet pod wpływem mocnego uderzenia. To dekoracja na lata! Moduł RGB to bardzo ekologiczna technologia: dioda LED pobiera o 90% mniej energii niż jej klasyczna żarówka, a gwarantuje bardzo jasne światło i  potrafi świecić aż do 50.000 godzin!

podświetlane donice terraformŹródło: www.terraform.pl

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz