Pomaluj swoje Miasto

wielkanocne ozdoby dla miast

Tradycyjne pisanki maja swój urok! Kolorowe, pokryte bajecznymi wzorami jajka, obowiązkowo już zdobią domowe wnętrza, dlatego warto przenieść je również do przestrzeni wspólnych.

wielkanocne ozdoby dla miastŹródło: www.terra-pl.eu

Ogromne wielkanocne pisanki zdobiące skwery, place czy chodniki to ciekawy sposób na świąteczny prezent dla wszystkich mieszkańców.

Wielkanoc bez jajka – zarówno tego na świątecznym stole, jak i w roli okazjonalnej dekoracji, nie mogłaby się odbyć. Ten lubiany symbol sprawdzi się również jako element aranżacji w przestrzeni publicznej, a możliwość pokrycia go dowolnymi wzorami dodatkowo podnosi atrakcyjność takiej kompozycji.

terra wielkanocne dekoracje dla miast (4)Źródło: www.terra-pl.eu

Przedświąteczna integracja

Jaki przekaz umieść na świątecznych pisankach? Możliwości jest tyle co pomysłów… czyli nieskończenie wiele. Tradycyjny kurczaczek, bazie, a może skomplikowane ludowe wzory? Dobrym pomysłem jest oddanie decyzji samym mieszkańcom – wystarczą farby akrylowe i ozdoby wielkanocne marki Terra oraz artystyczny zapał. Wielkie pisanki dla miast pozwalają zaaranżować ciekawe integracyjne spotkanie!

terra wielkanocne dekoracje dla miast (5)Źródło: www.terra-pl.eu

Pomysł aranżowania wspólnych przestrzeni ogromnymi pisanki z kolekcji Terra Ozdoby Wielkanocne doskonale przyjął się już w Nowej Soli, gdzie na jaja z fiberglassu trafiły wizerunki lokalnej architektury.

wielkanocne ozdoby dla miast Źródło: www.terra-pl.eu

Nie martw się o przyszłość

Włókno szklane to nowoczesne tworzywo, które odporne jest na szkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. To niepalne, lekkie, elastyczne, a zarazem sztywne tworzywo, mogące przybrać praktycznie każda formę – również świątecznej pisanki. Właściwości fiberglassu pozwalają na eksponowanie wielkich pisanek marki Terra również podczas najbardziej skrajnych temperatur, o które nie trudno w pierwszych miesiącach roku.

terra wielkanocne dekoracje dla miast (7)Źródło: www.terra-pl.eu

Tradycja czy nowoczesność?

Bogata gama proponowanych wzorów sprawia, że łatwo jest stworzyć świąteczne kompozycje wielkanocne w klasycznych odsłonach: kolorowe figury i pisanki w kropki, paski o dowolnych barwach to najbardziej popularne rozwiązanie dla miast. Warto zaprosić do współpracy lokalnych artystów, którzy tworząc własne arcydzieła na powierzchni pisanek promują zarówno swój warsztat, jak i walory miasta.

wielkanocne ozdoby dla miast terrachristmasŹródło: www.terra-pl.eu

Doskonały wybór

Wielkie pisanki z fiberglassu to bogata gama dekoracji dedykowanych nowoczesnej przestrzeni publicznej. Ogromne jaja dostępne są aż w 6 różnych rozmiarach, co pozwala stworzyć dekorację idealnie dopasowaną do potrzeb konkretnego otoczenia. Warto sięgnąć po dodatkowe urozmaicenie w postaci witacza miejskiego – uzupełniając konstrukcje o wielkanocne pisanki w żywych kolorach można w ciekawy sposób powitać i pożegnać każdego, kto odwiedzi miasto w okresie wielkanocnym.

terra wielkanocne dekoracje dla miast (3)Źródło: www.terra-pl.eu

terra wielkanocne dekoracje dla miast (2)Źródło: www.terra-pl.eu