Kategoria Plebiscyt

image_pdfimage_print

To już ostatni element tegorocznego plebiscytu Terra Flower – w piątek, 30 września odwiedziliśmy Urząd Miasta w Międzyrzeczu, by wręczyć statuetkę oraz pogratulować wygranej w konkursie:

Znamy Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce! Po niezwykle zaciętej walce zaszczytny tytuł i nagrody rzeczowe zdobył Międzyrzecz (10882 głosów)! Na kolejnych miejscach podium znalazły się Jelcz-Laskowice oraz Kęty. Serdecznie gratulujemy wszystkim Miastom i dziękujemy za udział w zabawie!

To już ostatni tydzień, podczas którego możecie oddawać głosy w plebiscycie Terra Flower Power. Do tej pory naliczyliśmy ich już ponad 83 tys.!

Właśnie minęliśmy półmetek głosowania w plebiscycie Terra Flower Power. Do tej pory oddaliście już niemal 64 tys. głosów, a najwięcej z nich przypadło w udziale Międzyrzeczowi – czy lubuskie miasto już do końca etapu utrzyma prowadzenie? Dowiemy się już niedługo!

Już przeszło 18 tysięcy głosów oddaliście w plebiscycie Terra Flower Power – na prowadzeniu Biała Podlaska, jednak na wygraną chętkę ma również Jelcz-Laskowice, Międzyrzecz… i przeszło 140 innych miast.

1 sierpnia o godzinie 10:00 ruszyło głosowanie w plebiscycie Terra Flower Power. To piąta, rekordowa edycja, podczas której do walki o wygraną stanęły aż 144 piękne miasta!

Już przeszło sto pięknych polskich miast przystąpiło do walki o tytuł Najpiękniej Ukwieconego i cenne nagrody. Chętnych do zaszczytnego miana jest jednak na tyle wielu, że postanowiliśmy przedłużyć etap zgłoszeń!

W takim towarzystwie czas mija szybko – niemal nie zauważyliśmy, gdy znaleźliśmy się na ostatniej prostej przed zamknięciem etapu zgłoszeń do plebiscytu Terra Flower Power. Pięknych miast jest wiele, ale czy pośród kandydatów jest Twoje? Daj mu szansę na wygraną  [ Czytaj dalej ]

Wystartowała piąta edycja plebiscytu Terra Flower Tower. W wyborze najpiękniej ukwieconego miasta w Polsce może wziąć każdy. Wystarczy chwycić za aparat i wybrać miejscowość, która zasługuje na miano zwycięzcy. Czekają cenne nagrody!

Już 4 lipca rusza kolejna edycja plebiscytu Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Szykujcie aparaty fotograficzne i wybierzcie polską miejscowość, która zasługuje na miano zwycięzcy.

Od zakończenia plebiscytu Terra Flower Power Power minęły już dwa miesiące, a ten czas upłynął nam na burzliwych naradach nad tym, do kogo powinna powędrować nagroda za najlepsze zdjęcie.

Terra Flower Power – plebiscyt mający na celu wyłonienie miejscowości z najpiękniejszą roślinną dekoracją przestrzeni to już historia. Imponujących dekoracji było wiele, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden… To już pewne – miastem, które w tym roku może się poszczycić  [ Czytaj dalej ]

seo packagespress release submissionsocial bookmarking services