Kategoria Plebiscyt

image_pdfimage_print

Już 4 lipca rusza kolejna edycja plebiscytu Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Szykujcie aparaty fotograficzne i wybierzcie polską miejscowość, która zasługuje na miano zwycięzcy.

Od zakończenia plebiscytu Terra Flower Power Power minęły już dwa miesiące, a ten czas upłynął nam na burzliwych naradach nad tym, do kogo powinna powędrować nagroda za najlepsze zdjęcie.

Terra Flower Power – plebiscyt mający na celu wyłonienie miejscowości z najpiękniejszą roślinną dekoracją przestrzeni to już historia. Imponujących dekoracji było wiele, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden… To już pewne – miastem, które w tym roku może się poszczycić  [ Czytaj dalej ]

Jeszcze zaledwie kilka godzin dzieli nas od zakończenia głosowania na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce. Już jutro, we wtorek, w samo południe poznamy zwycięzcę. A jak wygląda stawka?

Już tylko kilka dni dzieli nas od zakończenia etapu głosowania, a jednocześnie od ogłoszenia wyników zmagań o tytuł Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce – kto wygra? To zależy od Was!

Niemal sto miast zgłosiło się do plebiscytu Terra Flower Power i powalczy o tytuł najpiękniej ukwieconego. Chcesz, by wygrała właśnie Twoja miejscowość? Zagłosuj na nią – zobacz, jak to zrobić.

To już ostatni dzień nadsyłania zgłoszeń do plebiscytu Terra Flower Power 2015. Ponad 70 miast już nadesłało swoje zdjęcia – czekamy jeszcze na Twoje!

Już niemal 50 miast z całej Polski stanęło do zmagań o miano najpiękniej ukwieconego – jeszcze do czwartku czekamy na zdjęcia kolejnych uczestników.

Nie zdążyłeś wykonać zdjęcia do plebiscytu Terra Flower Power? Nic straconego, masz na to jeszcze tydzień, bo oficjalnie przedłużamy etap nadsyłania zgłoszeń do konkursu. Czekamy na zdjęcie z Twojego miasta!

Tegoroczna edycja oficjalnie rozpoczęta – już pod koniec sierpnia dowiemy się, której miejscowość przypadnie zaszczytny tytuł najpiękniej ukwieconego. To może być Twoje Miasto – zgłoś je i zyskaj atrakcyjne nagrody!

W tym miejscu zebraliśmy kilka najważniejszych kwestii związanych z tegorocznym Plebiscytem Terra Flower Power – wyjaśniamy najbardziej nurtujące zagadnienia odnośnie miejskiej rywalizacji:

Już 1 lipca rusza kolejna edycja plebiscytu Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Szykujcie aparaty i pokażcie nam kto tym razem zasługuje na miano zwycięzcy i gdzie znajduje się najpiękniejsza roślinna dekoracja!

Już za dwa tygodnie startujemy z kolejną edycją plebiscytu Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Od 1 lipca czekamy na fotografie z Waszymi miastami!

118 miast, tysiące oddanych głosów i 1 zwycięzca! Po pełnym emocji miesiącu zbierania głosów już wiemy, że Najpiękniej Ukwieconym Miastem w Polsce zostały Pabianice – gratulujemy!

Tego dowiemy się już w najbliższy poniedziałek – przed nami ostatnie dni głosowania w plebiscycie na Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Szykują się ogromne emocje!

Etap głosowania w plebiscycie Terra Flower Power zbliża się do półmetku. Na prowadzeniu niemal od początku niezmienna stawka: Pabianice, Trzebnica i Siemiatycze – czy utrzymają pozycję liderów?

seo packagespress release submissionsocial bookmarking services