Odlotowe dekoracje świąteczne dla miast

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Już przybył i jest w pełni gotów, by wprowadzić świąteczny nastrój do miast. Majestatyczny, podrywający się lotu renifer skutecznie wprowadza wszystkich w wyjątkowy bożonarodzeniowy nastrój.

swiateczne-ozdoby-dla-miast-terrachristmas-24Źródło: www.terrachristmas.pl

Rudolf, bo to o nim mowa, stał się już gwiazdą niejednej gwiazdkowej aranżacji w przestrzeni publicznej – czas, by zawitał również do Twojego miasta!

Bajeczne święta w mieście

Klasyka świątecznych dekoracji i sprawdzony sposób na stworzenie szczególnego nastroju. Rudolf to figura w kształcie renifera, której kształt przywołuje na myśl najpiękniejsze wspomnienia. Obecność klasycznych elementów w przestrzeni publicznej – na chodnikach, jak i wewnątrz budynków, to świetny pomysł na prezent dla wszystkich mieszkańców.

swiateczne-ozdoby-dla-miast-terrachristmas-25Źródło: www.terrachristmas.pl

Raz na długi czas

Dekoracje TerraChristmas wykonano z ekstremalnie odpornego fiberglassu, dlatego bez uszczerbku przetrwają wiele zimowych sezonów na zewnątrz lub wewnątrz budynków. Aby uchronić się przed ewentualnymi aktami wandalizmu lub silnymi podmuchami wiatru, Rudolf może zostać ustabilizowany w podłożu za pomocą specjalnych płaskowników – tak zamontowana dekoracja nie zniknie z miejsca przeznaczenia bez względu na okoliczności. Montaż dekoracji w przestrzeni publicznej stanie się z czasem wyczekiwanym przez wszystkich momentem!

swiateczne-ozdoby-dla-miast-terrachristmas-5Źródło: www.terrachristmas.pl

Oczekując na Świętego

Stojący świąteczny renifer to rozwiązanie, które z powodzeniem wprowadzono już w Miliczu. Znajdująca się w samym centrum rynku tego dolnośląskiego miasteczka figura stała się szybko powodem do dumy. Obecny tam kompan Świętego Mikołaja to model stojący, świetnie prezentujący się na tle innych sezonowych dekoracji miejskich – wielkich bombek i nakładek na wieże kwiatowe. Imponująca kompozycja z Milicza została uwieczniona w specjalnej broszurze tematycznej: – klik, by pobrać.

swiateczne-ozdoby-dla-miast-terrachristmas-1Źródło: www.terrachristmas.pl

Odlotowy efekt

Renifer Rudolf, będący bohaterem tradycyjnych świątecznych historii, wprowadza szczególną atmosferę i budzi radosne wspomnienia. Smukła konstrukcja wykonana z fiberglassu jest niezwykle lekka, co pozwala na jej łatwy montaż i przenoszenie w każdym momencie, i to nawet bez użycia specjalistycznego sprzętu. Wybierając model unoszący się, wystarczy użyć stalowej linki i zamontować figurę ponad sklepieniami – w galeriach handlowych, pasażach czy rozmaitych budynkach użyteczności publicznej. Tak zamontowana świąteczna figura będzie sprawiała wrażenie podrywającej się do lotu– niezależnie od kąta obserwacji!

tradycyjne dekoracje terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Więcej znaczy lepiej

Nazwany na cześć gwiazdy zaprzęgu Świętego Mikołaja, renifer Rudolf jest świetną dekoracją rozległych placów, rynków czy skwerów. Już sam jeden jest w stanie skutecznie przykuć spojrzenia przechodniów, jednak warto zapewnić mu towarzystwo – zestawiając ze sobą kilka figur, można w łatwy sposób osiągnąć jeszcze bardziej spektakularny efekt dekoracyjny, a jednocześnie zagospodarować nawet najbardziej rozległe przestrzenie. Tak powstaje realistyczny, świąteczny zaprzęg, który staje się atrakcyjną wizytówką miasta – na stałe wpisze się w kanon charakteryzujący okolicę i wkomponuje się w pamiątkowe fotografie przechodniów.

swiateczne-ozdoby-dla-miast-terrachristmas-13Źródło: www.terrachristmas.pl

Obudź radosne wspomnienia i wprowadź do przestrzeni zapowiedź bożonarodzeniowych prezentów. Figura w kształcie renifera Rudolfa stworzy szczególną atmosferę – to będą naprawdę wesołe święta!

swiateczne-ozdoby-dla-miast-terrachristmas-31-681x1024Źródło: www.terrachristmas.pl

 

Zapisz

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

1 komentarz do “Odlotowe dekoracje świąteczne dla miast”

Dodaj komentarz