Obudź swoje zmysły!

Noc z 23 na 24 czerwca będzie dla miłośników designu bezsenna. Tuż po zmroku, na terenie wrocławskiej Galerii Wnętrz Domar odbędzie się bowiem 8. Noc z Designem:

noc z designem nunoniŹródło: materiały prasowe organizatora

Noc z Designem to cykliczna impreza prezentująca design w najróżniejszych jego odsłonach: od ceramiki, poprzez klasyczne wzornictwo przemysłowe, dekoracje hand-made, ceramikę, aż po dekoracje dla wnętrz. W tę jedną noc artyści z całego dolnego śląska spotkają się w Galerii Wnętrz Domar i prezentują swoją twórczość gościom wydarzenia.

Noc z Designem nie jest jednak typową imprezą wystawową! Nie ma tu miejsca dla nieciekawych biznesowych pogawędek ani formalności. Podczas wydarzenia mile widziana interakcja –  tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Noc zmysłów”, i to zmysły są tu na pierwszym miejscu.

noc z designem nunoniŹródło: materiały prasowe organizatora

Miłośnicy ciekawego wzornictwa poznają propozycje od polskich i zagranicznych marek, ale także będą mieli okazję do spaceru po strefach tematycznych inspirowanych zmysłami: wzrokiem, smakiem, węchem i dotykiem. Nie dajcie się nabrać – tej nocy królować będzie iluzja!

Specjalnie dla gości wydarzenia powstanie specjalny showroom –  Wzorcownia Mockup Challenge, w którym będzie można „na własnej skórze” przekonać się o jakości prezentowanych dekoracji. Dotknijcie mebli, usiądźcie na fotelach, cieszcie się oryginalnym światłem lamp. Ogród, jaki powstanie na tarasie, będzie również sceną dla wydarzeń artystycznych – to właśnie tutaj nową szatę zyska biała donica Gianto od nuno’ni, którą lokalny twórca pokryje autorską grafiką. Nie zabraknie też atrakcji dla podniebienia!

taste some art nunoni (6) (Small)Źródło: www.nunoni.com

Dotychczasowe edycje Nocy z Designem zgromadziły ponad 1000 wystawców z przeszło 20 krajów, a odwiedziło je ponad 60.000 gości – warto stać się jednym z nich!

Noc z Designem “Siła zmysłów”
23 czerwiec 2016 od godziny 19.00 do 24.00.
Galeria Wnętrz Domar
ul. Braniborska 14, Wrocław
Wstęp bezpłatny, parking bezpłatny