Nieziemskie miejskie donice

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Niektórzy projektanci małej architektury miejskiej zrobią wszystko, aby nadążyć za wymaganiami nowoczesnego społeczeństwa. Społeczeństwa, dla którego ławka to już nie tylko trzy deski, na których można na chwilę usiąść i odpocząć. Oczekują zdecydowanie czegoś więcej, designu na miarę XXI w.

W poszukiwaniu takich rozwiązań natknęłam się na ławkę, a raczej donicę miejską inspirowaną stylistyką Bliskiego Wschodu.

Donicę miejską z najnowszej kolekcji Urbano firmy TerraForm nazwano Plane. Jest trochę nieziemska, ponieważ przypomina swoim kształtem spodek lub talerz o jednolitej linii.

miejskie donice
Donice miejskie TerraForm

Z pewnością gdyby pojawiła się w naszej przestrzeni miejskiej, moglibyśmy pomyśleć, że do naszego miasta zawitali nieziemscy przybysze, którzy podarowali nam w prezencie tak niespotykane i oryginalne donice. Uważam, że są naprawdę efektowne i z pewnością stanowią doskonały nowoczesny element miejski. A przy tym możemy na niej usiąść bez obaw, że się połamie, ponieważ jest wykonana z najlepszego tworzywa.

miejskie donice
Donice miejskie TerraForm

Jej urozmaicona wersja Plane Ring stanowi idealny element do podkreślenia elegancji miejsc, takich jak urzędy, ambasady, gmachy o symbolice państwowej, a także uczelnie wyższe i budynki firmowe.

Już sobie wyobrażam, jak znakomicie będą komponować się w naszej architekturze miejskiej, a jeśli do ich ozdoby wykorzystamy fikuśne drzewa, okażą się ławką, która jest nie tylko funkcjonalna i piękna, ale również zachwyca nawet najbardziej wybrednych mieszkańców.

Co Wy na to?

miejskie donice
Donice miejskie TerraForm


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz