Nie zostawiaj go samego na święta

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Co najmniej dwa elementy Bożego Narodzenia są niezmienne: choinka i przygody pewnego rezolutnego chłopca, który bronił domu przed włamywaczami. A gdy świąteczne drzewko zostanie mianowane Kevinem…

podświetlana choinka kevin (3)Źródło: www.nunoni.pl

Raz na wiele lat

Żywa choinka ma swój urok, jednak nie jest on wieczny – drzewko bez naturalnego podłoża szybko obumiera. Każde kolejne Boże Narodzenie łączy się więc z nowym wydatkiem i uciążliwym transportem. Męczące, prawda? Lepiej jest wybrać rozwiązanie, które raz na wiele lat wyeliminuje konieczność gorączkowych poszukiwań choinki – tylko lampa Kevin od nuno’ni nie poddaje się presji czasu. Ta modna lampa podłogowa jest lekka,  dlatego w przeciwieństwie do swojego naturalnego odpowiednika, może być łatwo przenoszona.

podświetlana choinka kevin (1)Źródło: www.nunoni.pl

Twój własny Kevin

Jeśli nie masz czasu na ubieranie choinki, a lubisz cieszyć się kolorową dekoracją, powierz to zadanie marce nuno’ni. Wystarczy, że wybierzesz wzór, który ma trafić na Twoją lampę Kevin. To szczególnie wygodne w przypadku świątecznego aranżowania witryn sklepowych, galerii handlowych lub lokali gastronomicznych i hoteli. Umieść na powierzchni lampy świąteczne życzenia, wizerunek Mikołaja – co tylko zechcesz! Jeśli znudzi Ci się wzór lub postanowisz go zmienić, wystarczy, że usuniesz okleinę bez żadnej szkody dla powierzchni lampy. Kevin ma wiele twarzy!

podświetlana choinka kevin (2)Źródło: www.nunoni.pl

Liczy się wygoda

Nie ma nic bardziej uciążliwego niż choinkowe igły rozrzucone po świeżo wysprzątanym i przygotowanym na przyjęcie gości wnętrzu. Aby uniknąć porządkowania bałaganu (jaki zawsze towarzyszy żywemu drzewku), dobrze jest wybrać dekorację, która nie wymaga praktycznie żadnej uwagi. Modna lampa podłogowa Kevin z powodzeniem zastępuje naturalne drzewko i eliminuje związane z nim niewygody.

podświetlana choinka kevin (7)Źródło: www.nunoni.pl

Czerwona, biała czy żółta?

Kevin to już tradycja. Może już czas na to, by choinka o tym samym imieniu również stała się nieodłącznym elementem świąt? Ta designerska lampa podłogowa jest skutecznym sposobem na zaintrygowanie i przełamanie nudy konwencjonalnych ozdób. Zupełnie inaczej niż żywe odpowiedniki, może przybrać dowolne kolory: czy choinka w czerwonym odcieniu nie jest niezwykła? Wybierz Kevina w wersji transparentnej i dowolnie zmieniaj kolor podświetlenia – wystarczy, że zmienisz żarówkę.

podświetlana choinka kevin (6)Źródło: www.nunoni.pl

Sam (i bezpieczny) w domu

Zdajesz sobie sprawę, jakim zagrożeniem może być tradycyjna choinka? Zarówno naturalne, jak i syntetyczne drzewko jest mało stabilne i bardzo łatwo może się przewrócić. To szczególnie ważne dla rodziców i posiadaczy czworonogów. Wyeliminuj ryzyko bez rezygnowania z choinki – lampa Kevin została wykonana z lekkiego polietylenu, a jej podstawa ogranicza ryzyko przewrócenia. Jest więc stabilna i niepalna, a na dodatek w przeciwieństwie do naturalnego drzewka nie wymaga pielęgnacji.

podświetlana choinka kevin 2Źródło: www.nunoni.pl

Niezmiennie przebojowy

Czy wiesz, że polska premiera przygód Kevina McCallistera miała miejsce… w maju? Słoneczna pogoda i wiosenna aura nie przeszkodziły w zawrotnej karierze filmu. Nie przeszkodził mu nawet upływ czasu! Trudno o lepszy dowód na to, że najlepsze świąteczne tradycje sprawdzają się przez cały rok. Zaproś więc podświetlaną choinkę Kevin do swojego domu również poza sezonem. Zaintryguj gości, rozświetl wnętrze, bo z jakiego powodu miałbyś nie cieszyć się namiastką Bożego Narodzenia również latem?

podświetlane choinki kevin terrachristmas (2)Źródło: www.nunoni.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz