Kategoria Miejskie Historie

image_pdfimage_print

Włodarze wielu polskich miast zastanawiają się nad tym, jak zapewnić mieszkańcom maksimum bezpieczeństwa bez ingerowania w charakter przestrzeni. W Sopocie się zachować równowagę pomiędzy estetyką i koniecznością ochrony przechodniów. Optymalnym rozwiązaniem okazały się duże donice z betonu syntetycznego.

Miejskie Historie to cykl promujący polskie miejscowości. Piękne krajobrazy, legendy, niepowtarzalne miejsca i nietypowe informacje… to chcemy zawrzeć w serii fotografii, filmów oraz artykułów. Zaproś nas do swojego Miasta – chętnie o nim napiszemy!

Czyste powietrze, zadbana starówka i raj dla spragnionych aktywnego wypoczynku. Malowniczo położone, porośnięte starymi lasami i słynnymi sadami owocowymi – smakowita propozycja dla miłośników rekreacji… i to tutaj spotkasz Super Kota!

Miejscowość położona nieopodal Poznania, której daleki jest zgiełk wielkich miast, ale nie wielkomiejski szyk. Poznajcie historię Gostynia.

Mówi się, że to miejsce, w którym zaczyna się Polska. Miasto położone na 44 wyspach, cenione uzdrowisko, popularny cel nadmorskich wycieczek, który skupia młodzież akademicką, miłośników sportu i aktywnego spędzania czasu. Mowa o Świnoujściu.

seo packagespress release submissionsocial bookmarking services