Mała architektura na dużą skalę

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Niby mała, a zmienia naprawdę wiele. Pozwala kreować przestrzeń publiczną, wprowadza do niej nutkę komfortu i sprawia, że nasze otoczenie staje się bardziej przyjazne.

francuskie donice miejskei atech-pl.euŹródło: www.atech-pl.eu

Mała architektura Atech to bajecznie kolorowe ławki miejskie o oryginalnej formie.

Ławka i donica w jednym

Donice miejskie to sprawdzony sposób na to, by „przemycić” do publicznych przestrzeni nieco natury i koloru. Zwykle bywają naprawdę pokaźne, dlatego designerzy tworzący dla marki Atech dostrzegli w nich dodatkowe możliwości i wkomponowali je w siedziska. Tak właśnie powstała A-linea, seria niezwykle funkcjonalnych ławek miejskich i stołów, kompatybilnych z dużymi donicami polietylenowymi.

francuskie donice miejskei atech-pl.euŹródło: www.atech-pl.eu

Zróżnicowane formy

Mnogość dekoracji dostępnych w serii A-linea to mnóstwo możliwości zagospodarowania przestrzeni. Ławki miejskie Atech dostępne są w formie niskiego siedziska na bazie prostokąta z donicą ulokowaną centralnie bądź na krawędzi. Niezwykle oryginalnym rozwiązaniem jest fantazyjna ławka w kształcie fali, w której przewidziano miejsce na trzy pojemniki z roślinami. Okrągły stół lub siedzisko z donicą w roli oparcia pleców to równie atrakcyjny pomysł na miejską dekorację!

francuskie donice miejskei atech-pl.euŹródło: www.atech-pl.eu

Kolorami w szarość

Czy jest coś, co bardziej niż pastele ożywia szarą przestrzeń naszych miast? Z kolorami trzeba postępować jednak na tyle rozważnie, by nie przesadzić z ich ilością. Liczy się atrakcyjny, barwny detal, który w subtelny sposób poprawia estetykę okolicy. Pastelowe ławki miejskie marki Atech oparte są na klasycznej, stalowej konstrukcji, jednak nie ma tu miejsca na nudną szarość: tęczowe barwy siedzisk skutecznie przykuwają uwagę każdego przechodnia.

ławka miejska pastel bench atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu

Dla najmłodszych

Z myślą o potrzebach najmłodszych mieszkańców naszych miast marka Atech przygotowała siedziska o mniejszych rozmiarach. Zaokrąglone krawędzie mebli gwarantują bezpieczeństwo nawet dla najbardziej niesfornych użytkowników. Dzieci również doceniają atrakcyjne dekoracje, dlatego podarujmy im coś wyjątkowego!

ławka miejska pastel bench atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu

Na lata

Wszystkie meble miejskie marki Atech charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością. Ławki wykonano ze stali cynkowanej ogniowo oraz malowanej proszkowo, co gwarantuje trwałość kolorów i odporność na uszkodzenia mechaniczne przez długie lata. Ze względu na możliwość montażu w podłożu, meble zawsze pozostaną na miejscu przeznaczenia.

ławka miejska atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu

ławka miejska atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu

ławka miejska pastel bench atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

2 komentarze do “Mała architektura na dużą skalę”

Dodaj komentarz