Kolorami w szarość

mała architektura atech

Powoli opuszcza nas bajeczna złota jesień, a świat stopniowo będzie przybierał coraz bardziej monotonne barwy. W jaki sposób ożywić nieco ospałą i pozbawioną wyrazu przestrzeń miejską?

mała architektura atechŹródło: www.atech-pl.eu

Należy postawić na sprawdzone rozwiązania: niebanalną formę, oraz żywe i dynamiczne kolory, czyli małą architekturę marki Atech.

ławka miejska pastel bench atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu

Wachlarz kolorów

Mała architektura marki Atech to coś więcej niż klasyczna miejska infrastruktura. Rozmaite ławki zostały zaprojektowane tak, by poza miejscem do wypoczynku, tworzyły również atrakcyjny element przestrzeni. Bogata paleta barw wykończenia sprawia, że siedziska stają się wyróżnikiem krajobrazu, co jest szczególnie ważne jesienią i zimą – w okresie, gdy miasta szczególnie mocno zdominowane są przez szarość.

ławka miejska atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu

W dobrej formie cały rok

Kto powiedział, że ławka miejska musi mieć kształt klasycznego siedziska i jednolite wykończenie? Najbardziej przykuwającymi elementami będą takie meble, które wychodzą poza schematy. Marka Atech proponuje ławki w kształcie okręgu lub zaokrąglonego stolika, gdzie rolę oparcia i wewnętrznego wypełnienia gra duża donica miejska Extravase. Dla miłośników klasyki: ławka Pastel Bench o tradycyjnej formie, jednak o niespotykanym, bajecznie kolorowym wykończeniu.

ławka miejska pastel bench atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu

Ani deszcz, ani śnieg, ani słońce…

Gruba stal cynkowana i lakierowanie na gorąco – oto najlepszy przepis na solidne meble miejskie. Chcąc stworzyć aranżację, która wniesie kolor do jesienno-zimowej przestrzeni, a przy tym bez uszczerbku przetrwa ten trudny sezon, trzeba polegać na sprawdzonych rozwiązaniach. Mała architektura marki Atech sprawdzi się o każdej porze roku i bez problemu zniesie ekspozycję na trudy każdej z nich. Nie zaszkodzą jej wiosenne i jesienne deszcze, zimowe przymrozki ani letnie promienie słońca.

ławka miejska atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu

All in one

Zimowa aranżacja miasta również może wychodzić poza kanon tradycyjnych dekoracji. Ze względu na to, że mała architektura Atech jest kompatybilna z dużymi donicami, można pokusić się o nasadzenie w nich naturalnych świątecznych choinek i przyozdobienie nastrojowymi światełkami. Siedzisko można wykorzystać w tradycyjny sposób lub… umieścić na nim bożonarodzeniowe podarki! W połączeniu z niebanalną formą ławki i jej bajecznymi kolorami, całość będzie niezwykle atrakcyjnym elementem zimowej scenerii.

ławka miejska atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu

mała architektura atechŹródło: www.atech-pl.eu