Jedna ściana, mnóstwo możliwości

Wymarzona strefa relaksu i skuteczne narzędzie promocji. Widzisz ją w parku czy na zabetonowanym placu? Z Terrawall wszystkie pomysły są możliwe!

terrwall ogrody wertykalne zielone ściany terra group (2)Źródło: www.terrawall.pl

Terrawall to ściana z żywych roślin, która wyznacza zupełnie nowe standardy w projektowaniu i eksponowaniu zieleni w przestrzeni publicznej. Może być fasadą nieruchomości, wyjątkową ścianką stoiska targowego, kwitnącym ekranem akustycznym. Sprawdzi się też jako niebanalna, żywa dekoracja ścian i pomieszczeń. Aranżacja jest tylko kwestią pomysłów.

Wariacje bez końca

Kwiatami można obsadzić obie strony ściany, czyniąc z niej klasyczną dekorację lub tylko jedną, pozostawiając przestrzeń na przekaz reklamowy. Modułowa budowa, przypominająca komputerowe piksele, pozwala zbudować dowolną wariację kolorystyczną. Zdrowe i bujne rośliny? Dzięki unikatowemu systemowi nawadniania do pielęgnacji kwiatów ogród wertykalny Terrawall nie wymaga ani specjalistycznej wiedzy, ani dużego wysiłku do tego, by imponująco się prezentować.

Zbuduj swoją zieloną wyspę!

Opcjonalnie ogród wertykalny Terrawall może zostać wyposażony w mobilne kółka i rozbudowany dzięki modułowej konstrukcji. W pełni zautomatyzowany system podlewania ze zbiornikiem wodnym zapewni nawodnienie dla wszystkich roślin. Mało? Ściana może przybrać dowolny kolor z palety RAL.

terrwall ogrody wertykalne zielone ściany terra group (3)Źródło: www.terrawall.pl

Montaż ogrodu wertykalnego Terrawall jest banalnie łatwy – zobacz film, by poznać wszystkie możliwości:

Zapisz

Zapisz