Kompleksowa Usługa Terra

Jak zapewnić miastu roślinne dekoracje?

Tagi: kompleksowa usługa, kwietniki, miasto, terra group, ukwiecenie,

Marzec 28, 2017

To już czas na to, by zaplanować ukwiecenie miasta w nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim. Wbrew pozorom proces planowania, a następnie wdrażania w życie wieloetapowego projektu nie musi być uciążliwy ani angażujący. Aby ułatwić to zadanie, stworzono Kompleksową Usługę Ukwiecenia, w ramach której ogół obowiązków związanych z ukwieceniem można przenieść na grono najlepszych profesjonalistów.

Kompleksowa Usługa TerraŹródło: www.kompleksowausluga.pl

Zobacz, zanim zdecydujesz

Wszystkie wielkie przedsięwzięcia zaczynają się od idei. To właśnie pomysł staje się podwaliną projektu, który pomogą zobrazować najlepsi architekci krajobrazu. W ramach Kompleksowej Usługi specjaliści służą radą, by móc wyselekcjonować wieże kwiatowe optymalne dla danej przestrzeni i wskażą na sposoby ich lokalizacji. Mając na uwadze fakt, że jedynie odpowiednio dobrane rośliny sprawdzają się w konkretnych warunkach, ogrodnicy wybiorą dla Ciebie gatunki, które pozwolą uzyskać najlepszy efekt wizualny. Całość zostanie następnie przeniesiona na ekran komputera, tak byś mógł poznać i zatwierdzić zakres zmian jeszcze zanim ruszą pierwsze prace.

architekt przy pracy kompleksowaŹródło: www.kompleksowausluga.pl

Powierz kwiaty najlepszym

Grono ogrodników, które na pierwszym etapie wspierało Cię podczas dobiera roślin, zajmie się ich nasadzeniem i pielęgnacją. Teraz potrzeba kilku tygodni, by młode sadzonki mogły osiągnąć rozmiar odpowiedni do eksponowania w przestrzeni publicznej. W ramach Kompleksowej Usługi możesz mieć stale rękę na pulsie, a to za sprawą przekazywanej Ci dokumentacji fotograficznej.

Kompleksowa Usługa Zielona GóraŹródło: www.kompleksowausluga.pl

Kompleksowa Usługa TerraŹródło: www.kompleksowausluga.pl

Nic Cię nie zaskoczy

W połowie maja przypada najlepszy moment na to, by wieże kwiatowe obsadzone wcześniej dobranymi roślinami trafiły do przestrzeni publicznej. Wraz z tym momentem realizowany jest najważniejszy etap Kompleksowej Usługi: roślinne dekoracje zostają dostarczone i rozlokowane zgodnie z planem. Całe przedsięwzięcie zajmuje zaledwie kilka godzin, a ze względu na to, że do miasta trafiają kwietniki z już rozwiniętymi roślinami, efekt wizualny jest natychmiastowy. Z myślą o tym, by naturalna dekoracja imponowała swoim wyglądem aż do jesieni, ogrodnicy wskażą optymalne warunki pielęgnacji roślin.

Kompleksowa Usługa TerraŹródło: www.kompleksowausluga.pl

Beztroska jesień, zima wolna od zmartwień

Demontaż roślinnych dekoracji oraz konieczność ich magazynowania nie musi być powodem do zmartwień. W ramach Kompleksowej Usługi technicy Terra Group zatroszczą się o ogół czynności związanych z przygotowaniem miasta na okres jesienno-zimowy: możesz powierzyć transport oraz bezpieczne przechowanie kwietników, tak by mogły wiosną ponownie ukwiecić Twoje Miasto…

Kompleksowa Usługa Zielona GóraŹródło: www.kompleksowausluga.pl

Print Friendly, PDF & Email
Wybierz najlepsze donice małe i duże!
Strefa relaksu czyli taras, słońce, zieleń

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis
Poprzedni wpis
Jak urządzić taras pod chmurką tak, by był on wymarzonym miejscem odpoczynku dla Twoich bliskich? Podpowiadamy, jak zaprojektować bajkową scenerię…