ażurowe dekoracje terra

Jajo ażurowe w Twoim mieście na wiosnę

Tagi: ażurowe dekoracje, ażurowe dekoracje dla miast, terraeaster, wielkanoc,

Marzec 14, 2017

Wielkanoc zaczyna się w nocy. Wiedzieliście o tym? To lekko zapomniany aspekt tych świąt. W tym okresie dominującym kolorem jest kolor biały… ale również inne wiosenne kolory: zielony, żółty.

Czas ozdób na Wielkanoc!

Wielkanoc to święto ruchome: może wypaść najwcześniej 22 marca, najpóźniej zaś 25 kwietnia. Dlatego, mimo wszystko, mamy jeszcze trochę czasu na wybranie najbardziej odpowiednich i najpiękniejszych ozdób świątecznych.

Spowodują one, że Wielkanoc będzie pięknie podkreślona przez dekoracje, np. jajo ażurowe lub podświetlane jajko Egg z nuno’ni. Święta wielkanocne nawiązują również do faz księżyca. Księżycowy w swoim kształcie Moon (który przypomina słońce w pełni), sprawdzi się doskonale jako dekoracja na te święta.

Wielkanoc ściśle powiązana jest ze światłem. Również i pod tym względem – świetlistości – znajdziesz coś dla swojego Miasta. Lampa egg to świet(l)ny! pomysł na zbudowanie odświętnej atmosfery wokół tego wiosennego okresu w roku.

lampy Nuno'ni

Nie takie jajo straszne, jakim go malują!

Niech nie opuszcza Cię kreatywność w pomysłach na wykorzystanie jaj ażurowych do upiększenia swojego Miasta. Możesz je zaaranżować w dowolny sposób. Jedynym ograniczeniem jest Twoja fantazja. Wyobraź sobie też, że jaja z ażuru są trójwymiarową konstrukcją, którą możesz postawić w wybranym przez siebie miejscu – pasażu galerii handlowej, na rynku Twojego miasta czy w zaciszu Twojego zielonego zakątka przy domu.

ażurowe dekoracje terra

Kolejną zaletą tej ozdoby z kolekcji TerraEaster jest to, że możesz nasadzić w jej wnętrzu kolorowe wiosenne kwiaty, bazie, zieloną, młodą trawę, rzeżuchę, itd. Jajo ażurowe może być formą owalną zamkniętą, otwartą lub półotwartą. Zaprasza do tego, by zajrzeć do środka i przekonać się, co tam takiego ładnego się znajduje…

 Oprócz żółtka, rzecz jasna.

ażurowe dekoracje terra

Każdy amator techniki poradzi sobie z jajem

Wkomponowanie jaj w przestrzeń miejską lub prywatną może być wyzwaniem pełnym radości. Są miłe dla oka, elastyczne w swoich możliwościach kompozycyjnych, lekkie do przenoszenia dla osób, które będą je ustawiać i montować. Jajko zostało wykonane z delikatnego ażuru – z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół – w tym również o każdy drobiazg techniczny.

ażurowe dekoracje terra

Technologia jak malowana

Technologia wykonania tych nietypowych ozdób jest równocześnie prosta i niezawodna. System mocowania jest solidny, dzięki czemu ażurowej pisanki nie strąci wiatr, który lubi poszaleć wiosną na ulicach Twojego miasta, czy przydomowego ogrodu. Jajo mimo swojej delikatności – jest stabilne, bezpieczne, wytrzymałe, łatwe do pielęgnacji i demontażu.

Wiosna to radość, światło, kwiaty, bukiety bazi dla Twojego Miasta – spragnionego tych wszystkich barw i zapachów po długiej, mroźnej i monotonnej zimie.

symbole Wielkanocy

Print Friendly, PDF & Email
Szklarenka i donica - zgrany duet!
Nie ma Cię w domu, a Twoje rośliny są dobrze nawodnione

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis
Poprzedni wpis
Kiedy nadchodzi urlop, stajesz przed sporym wyzwaniem. Co zrobić, by podczas nieobecności w domu, Twoje ukochane rośliny przeżyły i były…