Funkcjonalność na miarę miejskich potrzeb

duże donice do miast

Nowoczesne społeczeństwo oczekuje od życia czegoś więcej. Jego przestrzeń miejska również musi być odpowiednia: nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna i stworzona w zgodzie z najnowszymi trendami. Czy da się sprostać takim oczekiwaniom?

duże donice

Miasto dobrze umeblowane

Dla zabieganego człowieka ławki stanowią ważne miejsce odpoczynku i wyciszenia, dlatego tak ważna jest ich rola w dużych aglomeracjach. Jednak współczesne ławki to już nie tylko kilka desek, ponieważ repertuar ich zastosowań zmienia się wraz z potrzebami nowoczesnych mieszkańców miasta. Te niewielkie elementy mogą również przyczynić się do zwiększenia atrakcyjności miejsca. Sprawiają, że całe otoczenie jest bardziej funkcjonalne i przyjazne.

Funkcjonalność z charakterem

Donica Plane Ring z kolekcji Urbano to rozwiązanie, które pozwala sprostać wszystkim bolączkom współczesnej aglomeracji. Doskonale spełnia swoją podstawową rolę: jest ławką, miejscem wypoczynku, i to na tyle stabilnym, że swobodnie pomieści kilka osób.  Z myślą o spragnionych natury wprowadzono nowatorski element: jej centralna część jest zarazem niezwykle pojemną donicą, idealną do przechowania dużych roślin, a nawet drzew. Z kolei zaokrąglona, prosta sylwetka czyni ją rozwiązaniem odpowiednim dla każdego miasta, niezależnie od jego charakteru.

duże donice

Wytrzymałe materiały, z których wykonano Plane Ring to sposób na kolejne miejskie problemy. Beton syntetyczny bez problemu stawi czoło niesprzyjającej pogodzie, upływającemu czasowi oraz wandalom, jest przy tym na tyle ciężki, że każda próba przeniesienia donicy zakończy się fiaskiem.

Plane Ring to najlepsza odpowiedź na potrzeby mieszkańców. Jest prostym i efektownym sposobem na wprowadzenie roślin nawet w miejsca, w których trudno o rozległe, zielone trawniki. Innowacyjna idea połączenia donicy z ławką pozwala ekonomicznie zagospodarować ciasną, miejską przestrzeń. Ciekawe, żywe kolory produktu poprawią nastrój, i to nawet w najbardziej pochmurny dzień.

donice do miast

 

We współczesnym, zatłoczonym mieście najcenniejsze są funkcjonalne rozwiązania. Czy połączenie wytrzymałej ławki, donicy i dekoracji w jednym produkcie nie wydaje się więc być najlepszym rozwiązaniem?

Zobacz więcej na: www.donicemiejskie.pl