Ekologiczna strona designu

Listopad 13, 2015

Ciekawe rozwiązania do domu w różnorodnych kolorach i kształtach. Holenderska marka Elho wie, jak odmienić zwykłą codzienność i przemienić ją w radosne chwile.

Jill Elho

Elho powstało ponad 50 lat temu. Jej celem jest tworzenie funkcjonalnych i pomysłowych produktów, które rozweselą każdy dom i ogród. Dzięki takiej filozofii i podejściu do, wydawałoby się, zwykłych przedmiotów codziennego użytku, marka stała się europejskim liderem w produkcji pojemników z polietylenu.

Robin ElhoŹródło: www.makeithome.pl

W swojej kolekcji Elho posiada donice, kosze, torby oraz misy o różnych kolorach, wymiarach i kształtach. Łącząc najnowsze trendy z funkcjonalnością, projektantom udało się stworzyć wytrzymałe dodatki do domu.

Robin ElhoŹródło: www.makeithome.pl

Ekologiczne akcesoria Elho znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu. To doskonałe pojemniki na dziecięce zabawki, gazety, pranie czy kosmetyki. Ich zadanie zależy wyłącznie od Ciebie.

Brussels Herbs Single ElhoŹródło: www.makeithome.pl

Co więcej, aby usprawnić Ci dbanie o Twój dom, produkty zostały wyposażone w pomocne elementy. Na przykład, doniczka na zioła Brussels Herbs posiada nożyczki, którymi szybko i sprawnie posiekasz zioła prosto na kanapki, a donice z serii Diamond zostały wyposażone we wkładkę uprawną. Dlatego jeśli wciąż zastanawiasz się nad estetycznymi i praktycznymi dodatkami, wybierz Elho.

Brussels Round ElhoŹródło: www.makeithome.pl
Brussels Round ElhoŹródło: www.makeithome.pl

Square Divider ElhoŹródło: www.makeithome.pl

Make it Home

Pomysł na blog Make It Home zrodził się w naszych głowach, gdy zastanawialiśmy się, jak zaszczepić wśród ludzi miłość do designu. Od pomysłów na niebanalne wnętrza aż do ogrodowych inspiracji – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!

Dodaj komentarz

Polecane wpisy

  • Design na światowym poziomie7 lutego 2013 Design na światowym poziomie Kto by nie chciał pracować w biurze, które wyróżnia się zarówno estetyką współczesnego […]
  • Donice Elho11 października 2013 Hello Elho! Jeśli cenisz sobie ekologiczny styl życia, lubisz atrakcyjny wygląd ale nie chcesz […]
  • Konferencje Design – nowoczesne trendy w architekturze wnętrz28 marca 2013 Wszędzie w dobrym stylu Konferencja Design to spotkanie poświęcone w szczególności architekturze i aranżacji […]