Do 35% zniżki na zakupy w sklepie Make it Home!

Sierpień 9, 2017

Kochasz zieleń? Świetnie, my również! Lubisz modne dodatki? A kto nie! Jeśli dodatkowo śledzisz plebiscyt Terra Flower Power, masz szansę zdobyć atrakcyjne dodatki do domu i ogrodu ze sklepu Make it Home nawet 35% taniej!

Czy znasz już sklep Make it Home?

To zaprzyjaźniony z nami serwis internetowy, który nie bez powodu wzbudził nasze zainteresowanie. Modne dodatki, w przystępnych cenach, które sprawiają, że domowe wnętrza rozkwitają, a ogrody zyskują nowe kolory, ciekawe ozdoby odmieniające każdą przestrzeń, a wszystko utrzymane w duchu EKO – to właśnie lubimy!

Kwitnące wyprzedaże

Lato w pełni, dlatego nic dziwnego, że w sklepie Make it Home na dobre ruszyły słoneczne wyprzedaże. Zestaw uprawny dla ogrodnika? Doniczka ziołowa? Poręczna torba, w sam raz na plażę? Znajdziesz je właśnie tam i gwarantujemy, że przydadzą Ci się wiele razy w tym i kolejnych letnich (a nawet zimowych!) sezonach. Te wakacje to jeszcze przyjemniejsze zakupy – cały asortyment holenderskiej marki Elho został przeceniony o 15,%, a polskie nuno’ni 0 10%!

Make it: Flower Power

Dodatki z Make it Home zdobią naszą kuchnię, kilka znajdzie się również na balkonie. Wiemy dobrze, że sprawdzają się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, dlatego z czystym sumieniem możemy je Wam polecić. Chcąc podziękować Wam za czynny udział w plebiscycie Terra Flower Power, przygotowaliśmy dla Was nagrody właśnie ze sklepu Make it Home:

✔10% zniżki na zakupy dla głosujących
✔5% zniżki na zakupy dla autorów zdjęć
✔20% zniżki na zakupy dla głosujących, którzy pozostawią swój e-mail

UWAGA, rabaty ŁĄCZĄ SIĘ!

Aby skorzystać z promocji, po prostu wykorzystajcie kody rabatowe, które otrzymaliście od nas podczas głosowania w plebiscycie bądź nadsyłania zdjęć.

PS – mamy nadzieję, że podzielicie się z nami zdjęciami obsadzonych dekoracji, jakie wybierzecie dla swoich domów i ogrodów ze sklepu Make it Home 😉

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Polecane wpisy