Co skrywa architektura?

Lipiec 7, 2017

Daniel Rueda i Anna Devis, kreatywny duet z Walencji podróżuje po świecie, bawiąc się perspektywą, geometrią i aparatem fotograficznym. Ta para w architekturze widzi naprawdę wiele!

źródło: www.instagram.com/drcuerda/, www.instagram.com/anniset/

Ujmując na zdjęciach architekturę w dość niezwykłym wydaniu, otwierają nam oczy na zupełnie inne oblicze przestrzeni miejskiej. „Nie wystarczy wykonać ujęcia, które po prostu dobrze wygląda. Fotografia musi mówić coś więcej, ale bez ubierania tego w konkretne słowa” – zaznacza Daniel.

źródło: www.instagram.com/drcuerda/, www.instagram.com/anniset/

Duet odnalazł pomysłową, zabawną formę interakcji z miejską architekturą. Na kolejnych zdjęciach sami stają się modelami dla śmiesznych, niekiedy dziwacznych ujęciach, co dodaje nutki niezwykłości do i tak już ciekawych fotografii.

źródło: www.instagram.com/drcuerda/, www.instagram.com/anniset/

Zastanawiacie się, jak znaleźć tak oryginalne tło dla zdjęć. Niestety nie mamy dla Was gotowej recepty. „Miejsce odnajduje mnie, a można nawet powiedzieć, że mam ukryty radar, który zawsze jest aktywny. Odkrywanie tych fascynujących budynków wcale nie jest trudne – pod warunkiem, że wiesz, czego szukasz” dodaje Daniel.

Inspirowani, czy dla Was przestrzeń miejska co coś więcej niż cegły, beton i stal? Jeśli zdołaliście ująć jej niezwykłe oblicze na zdjęciach, koniecznie się nimi pochwalcie!

Więcej informacji: Instagram Daniela oraz Instagram Anny.

źródło: www.instagram.com/drcuerda/, www.instagram.com/anniset/

 

Dodaj komentarz

Polecane wpisy

  • Miasto w kolorach20 marca 2017 Miasto w kolorach Paul Eis to 19-letni student architektury, którego znudziła szara zabudowa stolicy […]
  • 17 lipca 2017 Wielkie miasta w wielkim przybliżeniu Dusan Stojancevic, artysta-fotograf z Belgradu, zasłynął osobliwym pomysłem na […]
  • Sztuka czy wandalizm?12 maja 2017 Sztuka czy wandalizm? Gdy zwyczajny miejski kosz na śmieci zmienia się w wazę dla kwiatów – wiedz, że w […]