Stolica Bułgarii może się poszczycić pięknym ukwieceniem – i to nie po raz pierwszy! To już kolejny rok, gdy centrum miasta zdobią kwietniki miejskie. Rosłe konstrukcje, jak również nieco mniejsze modele trafiły w najbardziej reprezentacyjne miejsca, w tym zabytków Pałac Prezydencki.

