Bombki XXL i nakładki – czyli jak nie dać się świątecznej gorączce

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

To jeszcze nie czas na zaprzątanie sobie głowy domowymi dekoracjami świątecznymi, jednak planowanie Bożego Narodzenia w przestrzeni publicznej warto rozpocząć już teraz…

terrachristmas duże bombki (13)Źródło: www.terrachristmas.pl

Tak, to nie żart! Odpowiednie przygotowanie, przemyślenie, zaplanowanie, a na końcu wdrożenie świątecznych dekoracji wymaga nieco czasu. Najlepiej zająć się kwestią sezonowych dekoracji już teraz, by uniknąć pośpiechu, a także móc swobodnie wybrać najciekawsze propozycje.

Ponadczasowe dekoracje

Klasyczny kształt bombki to zwrot w stronę tradycyjnych świątecznych dekoracji. Dekorując przestrzenie publiczne, warto wziąć pod uwagę również skalę takiej kompozycji. Wielkie rozmiary elementów z kolekcji TerraChristmas sprawią, że aranżacja zawsze zostanie zauważona. Kolorowe bombki XXL uatrakcyjnią przestrzeń i pozostaną na pierwszym planie, i to zarówno przed budynkami użyteczności publicznej, jak i w pasażu galerii handlowej. Nigdy się nie znudzą i zawsze będą atrakcyjnym elementem.

terrachristmas duże bombki (11)Źródło: www.terrachristmas.pl

Zakres możliwości dekoracji TerraChristmas jest tak ogromny, jak one same. Zachwycają jako samodzielny element, a w połączeniu z oświetleniem stworzą jeszcze bardziej czarującą kompozycję. Dekorację z bombek XXL można dowolnie kreować: wiele rozmiarów i kolorów to szereg niepowtarzalnych możliwości. Gdy ich powierzchnia zostanie pokryta połyskliwym brokatem, cała przestrzeń wprost zabłyśnie…

świąteczne dekoracje terrachristmas milicz (1)Źródło: www.terrachristmas.pl

Lato w kwiatach – zima w igliwiu

Roślinne dekoracje to już obowiązkowy element miejskiej przestrzeni. Donice, wieże kwiatowe, skrzynki czy tez klasyczne rabaty ciągle cieszą oko, wprowadzając do letniego krajobrazu jeszcze więcej kolorów. Zimą często pozostaje po nich zaledwie przyjemne wspomnienie… i puste pojemniki. Te jednak mogą się przydać również w okresie zimowym – warto wykorzystać już posiadane kwietniki kaskadowe, by łatwo przemienić je w świąteczne dekoracje.

świąteczne dekoracje terrachristmas milicz (3)Źródło: www.terrachristmas.pl

Nakładki na wieże kwiatowe są rozwiązaniem, które pozwala szybko przekształcić kwietniki miejskie w świąteczne choinki. Konstrukcja została opracowana tak, by szczelnie przykryć całą powierzchnię wieży kwiatowej bez jej uwidaczniania. W ten łatwy sposób sezonowe dekoracje stają się rozwiązaniem całorocznym, które w zależności od okoliczności mogą zostać ekspresowo do nich dopasowane.

nakładki miejskie TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Nie daj się świątecznej gorączce!

Bożonarodzeniowa aranżacja miasta nie powinna być dziełem przypadku lub pochopnych, podejmowanych w przedświątecznym pośpiechu decyzji. Warto ją szczegółowo zaplanować, by dobrze komponowała się z otoczeniem, a także by oszczędzić: zarówno czas i nerwy, jak i finanse: wybierając bombki XXL i inne dekoracje już teraz, można liczyć na atrakcyjne rabaty i dodatkowe udogodnienia, w tym magazynowanie ozdób.

świąteczne nakładki terrachristmas (1)Źródło: www.terrachristmas.pl

Już teraz wybierz świąteczny wystrój miasta, by móc cieszyć się spokojem w czasie, gdy inni dopiero będą poszukiwać pomysłów dla swoich przestrzeni!

terrachristmas dekoracje świateczne (1)Źródło: www.terrachristmas.pl

 

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz